Altana 15

Altanka nr 15 - oszklona, wykonana z drewna suszonego,sosnowego, średnica podłogi 4m, na ok 2- - 25 osób, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada 5 okien oszklonych oraz oszklone drzwi. 2 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.

W standardzie proponujemy:

Uwaga

W celu zachowania warunków gwarancji producent zachowuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

 

średnica cena montaż gont meble podłoga
4 m 10000zł +750zł wecenie +900zł wecenie

Transport płatny ryczałtowo.

 

Uwaga przy wyborze montażu:
przygotowanie podłoża należy do klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Z naszej strony zapewniamy 10 betonowych kostek i matę izolacyjną, na których ustawiamy altankę - jest to gratis.

Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15 Altana 15

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 500,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • przygotowanie podłoża należy do klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Z naszej strony zapewniamy 10 betonowych kostek i matę izolacyjną, na których ustawiamy altankę - jest to gratis.
Wyślij zamówienie