Altana 17

Altanka nr 17 sześciokątna wykonana z drewna suszonego, sosnowego o średnicy 5m na ok. 20 osób, szerokie słupy nośne w rozmiarze 13 x 13 cm wykonane ze specjalnego drewna klejonego. Dodatkowo ryflowane słupy, szeroka deska okapowa oraz półokrągłe podpory wspierające dach, nadają altanie wygląd bardzo klasyczny i elegancki. Wysokość słupów nośnych 2,3 m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana nie posiada podłogi i mebli, jest jednokrotnie pomalowana (w wybranym przez klienta kolorze z palety barw Nelf), pokryta jest gontem bitumicznym w kolorze bordo, zieleń, grafit, czarny, brąz. Altankę można także wykonać o średnicy 4m. Do altany można domówić za dodatkową opłatą podłogę oraz stół i ławki bez oparcia.

Uwaga

W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiaca od montażu. 

Uwaga

przygotowanie podłoża należy do klienta , najestetyczniej altanka wygląda na kostce brukowej lub granitowej, można także wykonać betonową wylewkę.

średnica cena montaż gont donica meble podłoga
4 m 6800zł +750zł wecenie +100zł +950zł +500zł
5 m 8400zł +850zł wecenie +100zł +1000zł +600zł

Transport płatny ryczałtowo.

Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17 Altana 17

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
meble
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia7 300,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • przygotowanie podłoża należy do klienta , najestetyczniej altanka wygląda na kostce brukowej lub granitowej, można także wykonać betonową wylewkę.
Wyślij zamówienie