Altana 23

Altanka nr 23 - oszklona, wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 4mx4m, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 4 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.

W standardzie proponujemy:

Uwaga

W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu. 

Cena 11500 zł + 1000 zł montaż + 900 zł meble

Transport płatny ryczałtowo.

Uwaga:

przygotowanie podłoża należy do klienta, może być kostka, wylewka lub trawnik prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku trawnika zamawiający zapewnia 41 bloczków betonowych.

Altanę można zrobić modyfikację co prezentują poniższe zdjęcia.

Altanę możemy wykonać w większym rozmiarze co obrazują poniższe zdjęcia.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 50m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową. Wycięcie pod kabel 50zł opłata u montażysty.
Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
meble
montaż
gont
malowanie i kolory do wyboru
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia12 000,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanka nr 23 - oszklona, wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 4mx4m, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 4 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.
Wyślij zamówienie