Altana 24

Altana sosnowa, kwadratowa o wymiarach 3 x 3 metry, jednokrotnie impregnowana, pokryta gontem bitumicznym w kolorze bordowym, brązowym, zielonym, grafitowym oraz czarnym. Altana w zestawie nie posiada pokazanego panelu na scianie tylniej, jest on za dopłatą. 

Uwaga

W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga przy wyborze montażu

Altankę o rozmiarze 3x3 ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Altanki o rozmiarze 3x4,5m i 4x4m zakup bloczków należy po stronie klienta.
Wymiary bloczków: 38x24x12cm.

Ilość bloczków:

rozmiar cena z podłogą montaż gont meble
3x3m 4400 zł 650 zł w cene 700 zł
4x4m 6300 zł 750 zł w cene 700 zł
3x4,5m 6200 zł 800 zł w cene 700 zł

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

UWAGA
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 50m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową. Wycięcie pod kabel 50zł opłata u montażysty.
Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
malowanie i kolory do wyboru
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia4 900,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altana sosnowa, kwadratowa o wymiarach 3 x 3 metry, jednokrotnie impregnowana, pokryta gontem bitumicznym w kolorze bordowym, brązowym, zielonym, grafitowym oraz czarnym.
Wyślij zamówienie