Altana 25

Altana nr 25 kwadratowa wykonana z drewna suszonego, sosnowego 3x3, szerokie słupy nośne w rozmiarze 13 x 13 cm, wykonane ze specjalnego drewna klejonego. Dodatkowo ryflowane słupy, szeroka deska okapowa oraz półokrągłe podpory wspierające dach, nadają altanie wygląd bardzo klasyczny i elegancki. Wysokość słupów nośnych 2,3m, wysokość do kalenicy 2,9m. Altana nie posiada podłogi, jest jednokrotnie pomalowana ( w wybranym przez klienta kolorze z palety barw Nelf), pokryta jest gontem bitumicznym w kolorze bordo, czarny, zieleń, brąz lub grafit.

Uwaga

W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu. 

Przygotowanie podłoża należy do klienta , najestetyczniej altanka wygląda na kostce brukowej lub granitowej, można także wykonać betonową wylewkę.

rozmiar cena meble montaż
3x3m 3850 zł 700 zł 550 zł
3x4,5m 5800 zł 700 zł 650 zł
4x4m

6800 zł

700 zł 750 zł

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

UWAGA
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 50m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową. Wycięcie pod kabel 50zł opłata u montażysty.
Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
meble
montaż
gont
malowanie i kolory do wyboru
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia4 350,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
Wyślij zamówienie