Altana 28

Altanka nr 28 - wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 3mx4,5m, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada część oszkloną w wymiarze 3x2,5 z tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 2 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Taras z przodu w rozmiarze 3x2. Altana z podłogą.

W standardzie proponujemy:


FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
donica
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 800,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanka nr 28 - wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 3mx4,5m, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada część oszkloną w wymiarze 3x2,5 z tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 2 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Taras z przodu w rozmiarze 3x2. Altana z podłogą.
Wyślij zamówienie