Domek handlowy nr 1

Domek HANDLOWY nr 1, 3x2m ( szer. x glęb.) , dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 70 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap.Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia klientowi samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku, można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient zamówi opcję z półkami to są one do demontażu i nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Domek posiada duże okno otwierane na zewnątrz ułatwiające ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Dach wykonany z desek (przy instalowaniu domku w dużych zadaszonych halach czy marketach; może być pokryty gontem bitumicznym - jeśli domek będzie stał na wolnym powietrzu). Domek wykonany bez podłogi , istnieje możliwość dorobienia jej za dodatkową oplata.

Opis techniczny

cena w wersji standardowej - bez transportu: 2500 zł brutto

rozmiar cena montaż gont podłoga półki drzwi rynny
3x2 m 2500zł +300zł +300zł +250zł +200zł +250zł +600zł

Transport płatny ryczałtowo.

 

Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1 Domek handlowy nr 1

Powyższy domek o można pokryć blachą co obrazują poniższe zdjęcia. Cena domku pokrytego blachą jest niższa i wynosi 2300 zł w wersji podstawowej. Pozostałe składniki domku za dopłatą jak w opisie powyżej.

Domek handlowy nr 1 pokryty blachą Domek handlowy nr 1 pokryty blachą Domek handlowy nr 1 pokryty blachą Domek handlowy nr 1 pokryty blachą Domek handlowy nr 1 pokryty blachą Domek handlowy nr 1 pokryty blachą

Na życzenie wykonujemy domek, klapy łamane co obrazują poniższe zdjęcia:

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
podłoga
półki
drzwi
rynny
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia2 800,00 zł.
Zamówienie
Imię i nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku, można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient zamówi opcję z półkami to są one do demontażu i nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Domek posiada duże okno otwierane na zewnątrz ułatwiające ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Dach wykonany z desek (przy instalowaniu domku w dużych zadaszonych halach czy marketach; może być pokryty gontem bitumicznym - jeśli domek będzie stał na wolnym powietrzu). Domek wykonany bez podłogi , istnieje możliwość dorobienia jej za dodatkową opłatą.
Wyślij zamówienie