Domek handlowy nr 2

Domek HANDLOWY NR 2, rozmiar 5x2m, (szer x głęb) dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 50 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia klientowi samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku , można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu , nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na dół domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.

Opis techniczny

 

rozmiar cena montaż gont podłoga półki rynny
5x2 m 4200zł +500zł +500zł +300zł +300zł +600zł

Transport płatny ryczałtowo.

 

Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
podłoga
półki
rynny
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia4 500,00 zł.
Zamówienie
Imię i nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku , można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu , nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na boki domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.
Wyślij zamówienie