Domek handlowy nr 2

Domek HANDLOWY NR 2, rozmiar 5x2m, (szer x głęb) dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 50 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia klientowi samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

UWAGA 

W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku , można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu , nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na dół domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.

Opis techniczny

 

rozmiar cena montaż gont papa podłoga półki rynny
5x2 m 5350zł +750zł +750zł +250zł +400zł +500zł +700zł

Transport płatny ryczałtowo.

 

Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
podłoga
półki
rynny
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 850,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku , można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu , nie przeszkadzają w transporcie, lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na boki domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.
Wyślij zamówienie