Jadwiga

Domek JADWIGA bardzo funkcjonalny i praktyczny. Na wyposażeniu 2 pokoje , z których jeden może być przeznaczony na salon , a drugi na aneks kuchenny bądź łazienkę czy dodatkową sypialnię. . Wygodny taras w rozmiarze 2x5 m swobodnie pomieści rodzinę z dziećmi i dziadkami. Trzy okna doskonale doświetlają wnętrze. Domek można postawić jedynie na zgłoszenie, nie wymaga zezwolenia na budowę. Zamieszczone na zdjęciu schodki wymagane są tylko w przypadku montażu domku na wysokości. Bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Wykonuje je klient, po dostarczonym przez nas rysunku. Domek najlepiej ustawić na betonowej wylewce, w wyjątkowych przypadkach , np. gdy grunt jest pochyły, może być ustawiony na bloczkach; wymurowanych,( połączonych zaprawą murarską) i zagłębionych w gruncie na wysokość 15 cm.

Dane techniczne


Wymiar paczki: 700x115x84
Waga: ok 2350 kg

cena domku: 20100 zł

papa: 500 zł

cena gontu: 1500zł

cena okiennic: 1300zł

rynny: 900zł

donice: 100 zł / szt.

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

 

Galeria zdjęć

Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce dostawy.
Rozładunek odbywa się środkami i na koszt kupującego. Mogą to być: wózek widłowy, ładowarka, dźwig lub co najmniej 2 osoby, które ręcznie rozbiorą paczkę i rozładują pojedynczo elementy domku.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
gont
papa
okiennice
rynny
donice
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia20 100,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Podłoże musi być wyrównane, wypoziomowane, najlepiej wylewka lub wymurowane i wypoziomowane, rozstawione bloczki 69 szt. Wymiar paczki: 700x115x84. Waga: ok 2350 kg
Wyślij zamówienie