Jadwiga

Domek JADWIGA bardzo funkcjonalny i praktyczny. Na wyposażeniu 2 pokoje , z których jeden może być przeznaczony na salon , a drugi na aneks kuchenny bądź łazienkę czy dodatkową sypialnię. . Wygodny taras w rozmiarze 2x5 m swobodnie pomieści rodzinę z dziećmi i dziadkami. Trzy okna doskonale doświetlają wnętrze. Domek można postawić jedynie na zgłoszenie, nie wymaga zezwolenia na budowę. Zamieszczone na zdjęciu schodki wymagane są tylko w przypadku montażu domku na wysokości. Bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Wykonuje je klient, po dostarczonym przez nas rysunku. Domek najlepiej ustawić na betonowej wylewce, w wyjątkowych przypadkach , np. gdy grunt jest pochyły, może być ustawiony na bloczkach; wymurowanych,( połączonych zaprawą murarską) i zagłębionych w gruncie na wysokość 15 cm.

Dane techniczne


Wymiar paczki: 700x115x84
Waga: ok 2350 kg

cena domku: 16500 zł

cena gontu: 1400zł

cena okiennic: 1200zł

rynny: 900zł

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

 

Galeria zdjęć

Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez formularz, prosimy o nie składanie go ponownie poprzez e-mail.

UWAGA!

Proszę czekać na e-meil potwierdzający przyjęcie zamówienia.

UWAGA!

Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20m.
Jeśli odległość jest większa (max do 100m) klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
gont
okiennice
rynny
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia16 500,00 zł.
Zamówienie
Imię i nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Podłoże musi być wyrównane, wypoziomowane, najlepiej wylewka lub wymurowane i wypoziomowane, rozstawione bloczki 69 szt. Wymiar paczki: 700x115x84. Waga: ok 2350 kg
Wyślij zamówienie