Wybrani kontrahenci

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że nasze altany zdobią już ogród: Kancelarii Premiera Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie, Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Krakowie; stoją w Śląskim ZOO, w wielu przedszkolach, miejskich parkach, przy hotelach, pensjonatach i zajazdach.

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1Spółdzielnia Mieszkaniowa właścicieli w Idzikowicach
Idzikowice 24b
46-113 Wilków
2Biuro Usługowo-Handlowe „SECPOL”Gwarna 1350-001 Wrocław
3SYSTEMAX Podemski WojciechŚwidnicka 39
50-029 Wrocław
4HR-CONSULTING Sp. JPl. Nowy Targ 28
50-141 Wrocław
5Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla DorosłychŚw. Marcina 10
50-327 Wrocław
6Zakład Remontowo Budowlany D. PorębaMacedońska 9/13
51-113 Wrocław
7ROTATECH POLSKA SP.ZO.ONowogródzka 1
51-351 Wrocław
8SATEHOME Sp. z o. o.Strumykowa 10b
51-522 Wrocław
9Domino S.C. Dorota i Mirosław GromyszUłańska 37
52-213 Wrocław
10ANTI S.A.Chabrowa 10
52-255 Wrocław
11RED HOUSE SP.Z O.OPowstańców Śląskich 52b/13
53-333 Wrocław
12MEBLUX 7 G. DobińskiWatowa 10/2
54-003 Wrocław
13Wspólnota Mieszkaniowa WILLA PROMENADAPromenada 28
54-025 Wrocław
14Sintex Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Białas NowakowskaGrzybowa 3
54-029 Wrocław
15A.R.B. Kamil Burzyński
Stabłowicka 49/4
54-058 Wrocław
16Rodzinny Dom Dziecka "Klementynka" Stowarzyszenie Wszechstronnej Pomocy Dzieciom
Główna 14
54-061 Wrocław
17Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Matwiejczuk
Pilczycka 51/3
54-150 Wrocław
18Gmina Świętej Katarzyny
Żemicka 17
55-010 Święta Katarzyna
19ORW MUSZELKA
Kasztanowa 4
55-040 Kobierzyce
20EVENT Krzysztof Potrzebowski
Bąków 37
55-095 Mirków
21Gmina Oborniki Śląskie
Trzebnicka 1
55-100 Oborniki Śląskie
22Roman Rabiak Projektowanie i Wykonawstwo Robót Wodociągowo-Melioracyjnych
Nowa 2
55-100 Trzebnica
23Playeko Sp. z o.o.
Chabrowa 40
55-230 Jelcz - Laskowice
24SIMCONN Przedsiębiorstwo Projektowo Handlowe mag. Inż.. Kawaler
Grzybowa 4
56-300 Milicz
25F.H.U. Borowski Wojciech Borowski
Sikorskiego 3/2
58-105 Świdnica
26EURO ARSS Sp. Cywilna Nowak Przemysław Antosiak Daniel
Koszarowa 7
58-150 Strzegom
27Zakład Usług Telekomunikacyjnych Cezary Pisarewicz
Szkolna 5
58-200 Dzierżoniów
28Ławniczak Z. MARE-MONTY
Główna 28
58-241 Piława Dolna
29Urząd Gminy w Kunicach
Gwarna 1
59-216 Kunice
30Usługi Ogólno- Budowlane i Instalacyjne T. Rogala
Stokowa 20
59-216 Kunice
31Tbmeca Poland Sp. z o.o.
Jaworzyńska 291
59-220 Legnica
32ELBUD Usługi Ogólnobudowlane Brandt E.
Grabowa 23
57-300 Kłodzko
33PPHU VICAM P. Zielenkiewicz
Zaułek Rogoziński 7/28
51-116 Wrocław
34Centrum Ogrodnicze Bartak R.
Karmelkowa 51
52-437 Wrocław
35Sklep Spożywczo Przemysłowy "SMYK" Włodarczyk A.
Saturna 66/6
67-200 Głogów
36Mała Gastronomia Smażalnia Ryb M. Lazarek
Tyrolska 11
58-564 Sosnówka
37Foto Pamiątki E. Borkowska
Os. Huty 3/5
58-580 Szklarska Poręba
38EVENT Ewa Cichowska-Mielczarek
Sępia 14
53-143 Wrocław
39Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu
Trzebnicka 33
50-231 Wrocław
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1P.P.U.H. BIM Mariusz Balon
L. Okulickiego 8a/10
85-799 Bydgoszcz
2P.W. "CONSTANS" K. Jagielski
Podmurna 6
87-400 Golub Dobrzyń
3EXPO Artur Dolatowski
14 Pułku Piechoty
87-800 Włocławek
4Przedsiębiorstwo Transportowe EUROTRANS
Morelowa 11
88-100 Inowrocław
5Restauracja Park K. JędraszakŚwiętokrzyska 107
88-100 Inowrocław
6Przedszkole Niepubliczne KRASNAL
Przystawku 7
88-100 Inowrocław
7OPO-DESIGN M. Dąbrowski
Bora-Komorowskiego 11/90
86-300 Grudziądz
8Miasto i Gmina Łasin
Radzyńska 2
86-320 Łasin
9Delta Artur Miller
Warszawska 4
87-100 Toruń
10Hydrosystem Sp. z o.o.
Lipowska 88
87-162 Lubicz
11Hurtownia Artykułów Papierniczych, Biurowych i Przemysłowych J. Pes
Garbary 2
89-500 Tuchola
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1Przedsiębiorstwo JMS S.C
Chemiczna 7
20-950 Lublin
2Przedsiębiorstwo Handlowe ROSA S.C A. Komorowski i D. Komorowski
Kardynała Wyszyńskiego 28
21-400 Łuków
3Przedsiębiorstwo JMS S.C
Chemiczna 7
20-950 Lublin
4Przedsiębiorstwo Handlowe ROSA S.C A. Komorowski i D. Komorowski
Kardynała Wyszyńskiego 28
21-400 Łuków
5Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych "DROGBUD" Sp. z o.o.
Gen. F. Kleeberga 63
21-400 Łuków
WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1"EKO-SERWIS" Sp. z o.o.
Kostrzyńska 89e
66-400 Gorzów Wielkopolski
2HERTZ Systems LTD Sp. z o.o.
Aleja Zjednoczenia 118a
65-120 Zielona Góra
3DK CONSULTING B. Patkowska-Klein i wspólnota SP.J
Irysowa 21
65-012 Zielona Góra
4VILLA SIESTA Renata Wiater
Kąpielowa 6
66-004 Drzonków
5Lasy Państwowe Nadleśnictwo Cybinka
Dąbrowskiego 43
69-108 Cybinka
WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1Sklep Spożywczo Przemysłowy "Majka" Maria Gmyrek
Wyszyńskiego 4/1
98-300 Wieluń
2Biuro Usług Podatkowych "ALMAR"
Zielona 89
97-200 Tomaszów Mazowiecki
3Szkoła Podstawowa im. Gen. Janusza Głuchowskiego w Dobiecinie
Korczew 37
97-400 Bełchatów
4PPHU "FORMAT" S.C
Przemysłowa 6
97-400 Bełchatów
5Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II
Jarzębinowa 1
95-020 Andrespol Bedoń Wieś
6Ka-Mi Paweł Gromadziński
Moniuszki
95-050 Konstantynów Łódzki
7MOTOQUAD Wojciech Mizuro
Drobnin 25A
64-120 Krzemieniowo
8Kowalski i Stańczyk Spółka Cywilna
Spacerowa 10
95-039 Sokolniki Las
9Zakład Usługowo-Handlowy A. Wojtal
Wiśniowa 7
98-355 Działoszyn
10ZPOiW "ALMAR" M. Bęben
Zalesiaki 57
98-355 Działoszyn
11Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie
Główna 74
97-410 Kleszczów
12PHU "BUDOMAL" A. Leśniak
Al. Włókniarzy 221/225
90-642 Łódź
13Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MONTI" D. Matusiak
Lecznicza 4
93-173 Łódź
14Przedszkole Sióstr Honoratek
Lokatorska 12
93-024 Łódź
15Zakład Usług Sprzętowo-Transportowych
Fabryczna 41
98- 308 Wieluń
16KOMPAN Sp. zoo
Fabryczna 7a
98-300 Wieluń
17Gospodarstwo Rolne Paweł Święcicki Firma Dobiercice
Królewska 47
95-080 Tuszyn
18Firma Handlowa A&A
Piotrkowska 146
90-063 Łódź
19GEOMAX Maciej Radczyc
Południowa 8
95-010 Swędów
20DST Nieruchomości Sylwia Tanas
Łódzka 1
95-050 Konstantów Łódzki
21ERKA Zakład Handlu i Usług R. Kostyła
Zakładowa 55/12
92-402 Łódź
22Kwiaciarnia i Usługi Artystyczno-Dekoratorskie "ARKADIA" R. Depta
Dąbrowskiego 8/12
98-330 Pajęczno
23Dach-Bud S. Bącela
Biała Parcela 72
98-350 Biała
24Zespół Szkół Specjalnych
Franciszkańska 14/16
95-070 Aleksandrów Łódzki
25Gmina Kleszczów
Główna 47
97-410 Kleszczów
26Zakład Remontowo-Budowlany J. Wasiak
Ozorkowska 29/31/19
93-285 Łódź
27Centrum Zaopatrzenia Cyprys E. Dziedzic
Lipowa 114
97-400 Bełchatów
28Transport ciężarowy "MARPAW" M. Szachogłuchowicz
Kiernozka 12
99-400 Łowicz
29EKO – MAK Krakowiak
Czajkowskiego 7/23
92-511 Łódź
30Publiczne Gimnazjum w Łaguszewie
Łaguszew 27a
99-414 Kocierzew
31LGD "Kraina Wielkiego Łuku Warty"
Wieluńska 11
98-320 Osjaków
32Gmina Szczerców
Pułaskiego 8
97-420 Szczerców
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1Dom Pomocy Społecznej "Seniora Naftowca"
Kluzeka
31-222 Kraków
2Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Nowaczyńskiego 1
30-336 Kraków
3Autokomis Mistral
Nowohucka 17
31-580 Kraków
4PPUH Marcin Lorens
Kluczborska 25/4
31-271 Kraków
5Biuro Księgowo Finansowe "ENRED" Bożena Frey
Św. Kingi 10
32 –020 Wieliczka
6Zakład Instalacyjno – Handlowy Syptol Syty Krzysztof
Estońska 10/55
38-600 Kraków
7Beros B. Strumińska
Gaj Szkolna 66/1
32-310 Mogilany
8Wytwórnia Artykułów Bezglutenowych "BEZGLUTEN" S.C.
Posądza 128
32-104 Koniusza
9THE CLERK Dorota Powtak
Leśna 28
32-082 Zelków
10Pracownia Szyldów i reklam Miraż Bogusław Kubisztal
Skargi 13
33-100 Tarnów
11FHU "LOBO" Zajazd "Ania" S.C. Anna Grzegorczyk-Hajdecka, Mateusz Hajdecki
Dr St. Korczyńskiego 35
32-840 Zakliczyn
12Usługi Budowlane Andpos Andrzej PoskrobkoPielgrzymowice 152
32-091 Michałowice
13F.H ALU-MET Dariusz Cempa
Zielona 49
33-300 Nowy Sącz
14FHU EWELA E.ŻurawPodlipie 14532-329 Bolesław
15THE CLERK Dorota PowtakLeśna 2832-082 Zelków
16Spółka Stolarczyk T. J. StolarczykowieKochanowskiego 3033-100 Tarnów
17Stowarzyszenie Ostoja Karnowice
Os. XXXV –lecia PRL 10
32-082 Bolechowice
18Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ELKOM Głąb R.
Polna 4/27
32-300 Olkusz
19M&W Sp. z o.o.
Łąkowa 31
32-020 Wieliczka
20F.H. ALU – MET. D. Cempa
Zielona 49
33-300 Nowy Sącz
21F.H.B. GIPS- BAU Brudzisz Czesław
Różnowice 369
38-323 Różnowice
22F.H.U. GAMA
Królewska 2
43-511 Kościelisko
23Firma Kar-tek Sp. J. A. Budzowski, A. Mołek
Białka 601
34-220 Maków Podhalański
24BSI Betony Wodoszczelne K. Gadzina, P. Libront
Grzegórzecka 93
31-559 Kraków
25BTL Serwice Marek Pełka
Mogilska 17a/4
31-542 Kraków
26 Centrum Ogrodnicze Clematis Janusz Mordalski
Zelczyna 199 32-051 Wielkie Drogi
27 MOBIS COMPUTERS Mickiewicza 2 32-620 Brzeszcze
28 Instal – Projekt S.C. T. Gajdziszewski, T. Krzoska Grottgerówka 2a 32-600 Poręba Wielka
29 PPH EGBUD G. Piechota Wójcina 62 33-221 Mędrzechów
30P.B.U BRUK-BUD W. Luranc Ul Łukasiewicza 19/3 32-600 Oświęcim
31 MTK Morion Sp. zoo Narutowicza 1 32-020 Wieliczka
32 Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie Al. Dygasińskiego 44a 30-820 Kraków
33 Urząd Miejski Krzeszowice Ogrodowa 1 32-065 Krzeszowice
34 Biuro Rachunkowe SP.C. H. i M. Płucienniczak Warzycka 17 32-020 Wieliczka
35 Fundacja Mam Marzenie Św. Krzyża 7 31-028 Kraków
36 Vita –Trans Zając J. Zawoja 1568 34-222 Zawoja
37 FPH DIL Pomorski Balicka 56 30-149 Kraków
38 P.B.I. "Prote" Michał Kowalski Konwaliowa 32 34-116 Spytkowice
39 Technocom Obsługa Techniczna Nieruchomości Gaj ul. Zadziele 238 32-031 Mogilany
40 Wine&Dine Sp. z o.o. Poselska 20 31-002 Kraków
41 F.H.U Tomasz Ciastoń Widok 15 32-020 Wieliczka
WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 PLATFORMA HANDLOWO USŁUGOWA Skalski M. Wiosenna 14 05-504 Złotokłos
2 Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Kazimierza Królewicza w Grzebowilku Mazowiecka 45 05-332 Siennica
3 PER SE Skarżyński P. Mahoniowa 6 05-077 Warszawa Wesoła
4 Polskie Centrum Masarzu MA-URI-ORANUI M. Barańska Homera 13 04-624 Warszawa
5 Kiosk "Kubuś" S.C.D. Mazanowska, E. Strzałka Kubusia Puchatka 1 00-037 Warszawa
6 Ładny Dom Maria Berger Zachodnia 1 02-800 Warszawa
7 Centrum Obsługi KPRM ZR Parkowa Belwederska 46/50 00-594 Warszawa
8 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
Al. Jerozolimskie 53 lok 1a 00-697 Warszawa
9 Usługi Hydrauliczne i Gazowe Usługi Ogólnobudowlane Jacek Cegielski Pustułeczki 15 02-811 Warszawa
10 IBV Sp. z o.o.
Biały Kamień 5m51 02 -593 Warszawa
11 POLINKA Paulina Kasprowicz Błotna 26 03-599 Warszawa
12 MEDIAMAX 24 Szomańskiego 15 02-495 Warszawa
13 Niepubliczne Przedszkole Językowe Leśne Ludki Balaton 8a 01-981 Warszawa
14 Fundament J. Cybulski Klemensiewicza 3/23 01-318 Warszawa
15 AG-Complex Sp. z o. o. Marywilska 44 03-042 Warszawa
16 IQ MARKĘTIG POLAND Sp. z o.o. Wiktorii Wiedeńskiej 17 02-954 Warszawa
17 Centrum Budowlane Lipiński Puławska 506/508 02-844 Warszawa
18 Centrum Doradztwa Biznesowego Wiesław Breński Powstańców Śląskich 106 b 01-466 Warszawa
19 Tomaszewski Sp. z o.o. Aleja Krakowska 205/211 02-180 Warszawa
20 RAPID – TRANS T. Gawlik Szczytnowska 32 04-812 Warszawa
21 PPI TARGET GROUP Sp. z o. o. Aleja Niepodległości 227/233 lok. 87 02-087 Warszawa
22 A- Progect Anna Paczuska Dziewosłęby 14/1 04-403 Warszawa
23 Przedszkole Samorządowe w Węgrzycach z Filią w Trojanowicach
Tadeusza Kościuszki 56 32-087 Zielonki
24 ATENDER Różana 8 05-220 Zielonka
25 Usługi Kamieniarskie Falkiewicz Radosław Prusa 4/55 26-500 Szydłowiec
26 FHU "EWA" Ewa Pątek Różana 24 05-126 Nieporęt
27 Niepubliczne Przedszkole Magiczna Kraina Borkowska 27 05-840 Brwinów
28 Niepubliczne Przedszkole Fantazja Łączności 2f 05-552 Wólka Kosowska
29 P.H.U. A, Szwech Dębowa 37 09-400 Płock
30 Zakłady Mięsne "Sobkowiak" Wolsztyńska 54 64-212 Siedlec
31 Admikon T. Jastrzębski Rocha Kowalskiego 15 05-080 Izabelin
32 ELMAR M. Boruta Żyrardowska 10 96-500 Sochaczew
33 SPECTRUM A. Zajdel, A. Zadel S.C. Bielska 51 09-400 Płock
34 TRONIX N. Neubauer Wrzosowa 37a 05-220 Zielonka
35 Usługi Lekarskie M. Czajkowsi Polna 7 05-830 Urzut
36 Wspólnota Miszkaniowa "ZAPIECEK II" Nad Perełką 19 i 21 05-500 Piaseczno
37 MAXIMUS P. Rynk Mazowiecka 79 05-300 Mińsk Mazowiecki
38 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zegrzyńska 8 05-119 Legionowo
39 Hydro- System W. Zimiński Oryszew Osada 23 96-317 Guzów
40 Jacht Klub Politechniki Warszawskiej Plac Politechniki 1 00-661Warszawa
41 Kibicowskie. Pl. Z. Zbożek Okólna 7a 05-270 Marki
42 Koło Łowieckie "SZARAK" przy Ministerstwie Gospodarki Noskowskiego 12m 24 02 -746 Warszawa
43 Korzan- Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. K. Górnośląska 7b lok.1 00-443 Warszawa
44 Damm Dariusz Mielczarek Wolfkego 6/39 01-494 Warszawa
45 Dom Bankietowy ARKADIA S.C. Halina i Krzysztof Matysiak Trojanowska 94 96-500 Sochaczew
46 Biuro Rachunkowe Magdalena Dobrzyńska 3 09-400 Płock
47 AB CAPITAL B. Rybicki Racławicka 51 d 05-200 Wołomin
48 WAPOL Wykładziny Obiektowe Sp. z o.o.
Polnych Kwiatów 17 05-502 Wólka Kozodawska
49 Agrocomplex Wiesław Przybyłowski Szkolna 7 05-807 Podkowa Leśna
50 "AKARD" Sp. z o.o. Fabryczna 5 05-520 Konstancin Jeziorna
51 BP GRUPA
Tatarek 4a 05-530 Czersk
52 Qwerty S. Zatorski Radosna 1 05-123 Chotomów
53 "MK" S.C. Warszawska 2 05-805 Otrębusy
54 Kłapkowski Stanisław Katarzyna Korzan – Kłapkowska Zaczarowanej Dorożki 11 02-496 Warszawa
55 Koło TPD przy Zespół Szkół Specjalnych w Łbiskach Bolesław Chrobrego 83 05-502 Pęchery – Łbiska
56 Gmina Ożarów Mazowiecki Kolejowa 2 05-850 Ożarów Mazowiecki
57 Usługi Transportowe L. Walczak Broniewskiego 29 05-500 Piaseczno
58 "Wiatraczek" E. Głowacka D. Soporek Grochowska 210/212 04-357 Warszawa
59 H&J H. Zimińska Poniatowskiego 1 05-200 Wołomin
60 Keks Studio U. Ożarowska Solidarności 129/131 m126 00-898 Warszawa
61 Usługi Ogólnobudowlane i Remontowe A. Tarnarzewski Natalin ul. Wyszkowa 51 07-200 Wyszków
62 Kava M. Szczelecka Zbiorowa 61/63 02-194 Warszawa
63 Word Media R. Klatt Wincentego Witosa 13 96-520 Iłów
64 Net Vision Sp. Zo.o. Ostrobramska 101 04-041 Warszawa
65 P.H.P "Maja" W. Szacherski Łąkowa 2 06-200 Maków Mazowiecki
66 APK-SOFT P. Śmietański Kamykowa 50 03-289 Warszawa
67 Wspólnota Mieszkaniowa "Kopernika 25" Kopernika 25 05-400 Otwock
69 Firma Budowlana J. Milewski Kruki 32 05-320 Mrozy
70 Ventura Signum M. Suszko Armii krajowej 38m11 09-410 Płock
71 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Żwirki i Wigury 1 00-906 Warszawa
72 Gmina Siedlce Asłanowicza 10 08-110 Siedlce
73 LUX S.C Na Laski 38d 05-827 Grodzisk Mazowiecki
74 PPH DORA R. Wicik Polna 11 05-430 Celestynów
75 Fundacja Rajpol Wólka Łęczeszycka 16 05-622 Belsk Duży
76 Ośrodek Usługowo Edukacyjny Dwór Jakuba Rakowska B. Jedlina 71a 26-670 Pionki
77 Usługi Transportowe Piechulski S. Czerniakowska 178/11 00-440 Warszawa
78 "Estable" Pakuła P. Równa 5 05-075 Warszawa
79 Bau und Technik Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 123a 02-017 Warszawa
80 Koło Gospodyń Wiejskich w Głuchowie Głuchów 28 98-313 Konopnica
81 COM Sp. z o.o. Ks. J. Popiełuszki 21 01-595 Warszawa
82 Comunikacja Puławska 476 02-884 Warszawa
83 Auto-Service Włodzimierz Cieślak Sowińskiego 4 05-510 Konstancin-Jeziorna
84 Rodo Place Zabaw Julian Odechowski Kręczki ul. Żyzna 12B 05-850 Ożarów Mazowiecki
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran Biwakowa 5 46-045 Turawa
2 PHU Hurtmet D. Gawlik Jana Pawła II 2 49-300 Brzeg
3 Restauracja Perła Karwot Wiesława Opolska 19 47-100 Strzelce Opolskie/ Sucha
4 Gmina Kluczbork Katowicka 1 46-200 Kluczbork
5 GAJA-Wykończenia S.CJ. Swoboda, J. Chojnowska Piastowska 89 47-200 Kędzierzyn Koźle
6 Zakład Usług Pogrzebowych KORA Racławicka 6 47-200 Kędzierzyn Koźle
7 Urząd Miejski w Otmuchowie Zamkowa 6 48-385 Otmuchów
8 Zakład Instalacji Centralnego Ogrzewania i Gazu "INSTALEX" Tatrzańska 66 45- 217 Opole
9 Stowarzyszenie Sympatyków Wsi Wichrów Wichrów 65 46-312 Bodzanowice
10 Urząd Gminy Bierawa Wojska Polskiego 12 47-240 Bierawa
11 NARZĘDZIOWNIA Mizio M. Rodzinna 8 47-300 Krapkowice
12 Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. Bł. Edmunda Bojanowskiego Dworcowa 4a 47-330 Zdzieszowice
13 Gmina Rudniki Wojska Polskiego 12 46-325 Rudniki
14 Firma Handlowo- Usługowa MASA Andrzej Strzelczyk Wita Stwosza
47- 206 Kędzierzyn Koźle
15 Firma P.H.U. JABOR J. J. M. Czajkowscy S.C. Oławska 36a/1 46 -100 Namysłów
16 Dom Pomocy Społecznej
Klisino 100 48-118 Lisięcice
17 Gmina Branice Słowackiego 3 48-140 Branice
18 Rother Klara Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Filia Boboluszki Boboluszki 71 48-140 Branice
19 Dom Pomocy Społecznej w Klisinie Klisino 100 48-118 Lisięcice
20 Przedszkole Publiczne nr 26 w Opolu Chabrów 56 45-221 Opole
21 Bukorol Sp. z. o.o. w Bukowiu
Kwiatowa 2/1 46-115 Bukowie
22 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIX A. Czapla Lesiańska 10 47-330 Januszkowice
23 MONTEX M. Czech Żytniów 89 46-325 Rudnik
24 Firma Usługowo – Handlowa SILVERADO J. Kolgór Korfantego 16/5 47-330 Zdzieszowice
25 MK P. H.U. J i M. Kwiatek S.C Ozimska 53 45-368 Opole
26 P.P.H.U. RELAKS L. Kozielski Opolska 66a 47-120 Zawadzkie
27 Urząd Gminy Dobrzeń Wielki Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki
28 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej Gnojna 119 49-200 Grodków
WOJEWÓDZTWO PODLASKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Usługi Turystyczne S. Bejko Park Dyrekcyjny 11 17-230 Białowieża
2 MARGO – MEBLE S.C. M. Bojak-Stefańska, I. Stefański Pogodna 16 d 15-354 Białystok
3 Usługi i Handel K. Gryglik Krasowo Częstki 25 18-212 Nowe Piekuty
4 BESTPOL Żurakowski i wspólnicy SP.J o. St. Tarasiuka 5 16-001 Kleosin
5 Besttrans S.C. A. Malinowska, K. Żurakowska, J. Żurakowski Oj. St. Tarasiuka 5 16-001 Kleosin
6 Gmina Dąbrowa Ks. Prof. Sztonyka 56 49-120 Dąbrowa
7 Gmina Kietrz 3 Maja 1 48-130 Kietrz
8 P.P.U.H "JUMIRPOL" J. Grzymała Nowogrodzka 118 18-400 Łomża
WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Wynajem Pokoi Noclegowych "RYMTAR II" Mieczysław Hanus Zdrojowa 29 38-481 Rymanów Zdrój
2 Budowa Domów z Drewna "EKO-CHATA" Nowa Wieś 24 37-610 Narol
3 Sprzedaż artykułów do produkcji rolnej Pyź Stanisława
Chrząstów 204 39-331 Chorzelów
4 Indywidualna Praktyka Lekarska Wojciech Turowski Betleja 10/19 38-400 Krosno
5 Zakład Budowlany Inemeracyjny ZAG BUD Kaszuba M. Dąbiec 11a 32-555 Zagórz
6 Grupa Sokrates Sp. z o.o. Poniatowskiego 14 35-959 Rzeszów
7 Usługi Ogólno Budowlane E. Leśniak Boh. II Wojny Światowej 5a 36-200 Brzozów
8 Przedsiębiorstwo "ACER-BUD" Lubiński P. Tkaczów 146 B 36-040 Boguchwała
9 Nowy Styl Sp. z o.o. Pużaka 49 38-400 Krosno
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Lomion Łukasz Wiczkowski Stefczyka 58/3 84-200 Wejherowo
2 Apteka Rodzinna Dariusz Bartosik Wybickiego 30 77-200 Miastko
3 WT BONSAI Sp. z o.o. Hausbrandta 29 80-126 Gdańsk
4 Traffic W. Wróblewski Słoneczna 17 81-605 Gdynia
5 Inwidualna Praktyka Lekarska T. Kasprzyk Kusocińskiego 34 76-200 Słupsk
6 Firma Moja K. Dominiczak Nowęcińska 33 84-360 Łeba
7 MINI GOLF- wynajem kwater D. Wojtasik Gdańska 60 82-120 Krynica Morska
8 DIRECT STONE Błądzikowo 19 84-100 Puck
9 Argentyt K. Lejkowski Żukowska 49 83-331 Przyjaźń
10 F.U.H. Wolf R. Stasiński Borowy Młyn 4 82-420 Ryjewo
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im Gen. Ziętka S.A. Aleja Różana 2 41-501 Chorzów
2 P.W. "Golkar" Wojciech Korkut B Chrobrego 26/22 40-881 Katowice
3 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI K.A. Michaliszyn Spółka Jawna Robotnicza 47 41-300 Dąbrowa Górnicza
4 Prywatne Przedszkole im. Kubusia Puchatka Tulipanów 6 41-200 Sosnowiec
5 Przedszkole Miejskie Maliny 25 41-200 Sosnowiec
6 GLOBSTEEL Sp. z o.o. Szczecińska 1 40-142 Katowice
7 MB-SYSTEM-ATECH-S.C Targowa 9 44-100 Gliwice
8 PPHU MORITZ Marek Różycki K Wielkiego 5/7 44-100 Gliwice
9 P.U. Maytur Jan May- Majewski Dekabrystów 26 44-121 Gliwice
10 UNIFET Sp. z o.o. Chorzowska 50 44-100 Gliwice
11 Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Hotel Żagiel Plażowa 2 44-172 Niewiesze
12 Bet MAR II Słota Marek Mickiewicza 17/2 42-480 Poręba
13 Pracownia Zieleni “Roślinarium" Agnieszka Purd Wiśniowa 9 34-350 Węgierska Górka
14 FHU Krzysztof Kita Wojska Polskiego 12 40-678 Katowice
15 Firma Handlowo-Usługowa "JAMES" Strumień 39 42-400 Zawiercie
16 Urząd Gminy Lipie Częstochowska 29 42-165 Lipie
17 Miejskie Przedszkole w Częstochowie Starzyńskiego 9 42-200 Częstochowa
18 ADKOMED S.C Łódzka 8/12 42-200 Częstochowa
19 Kancelaria Obsługi Biznesu Santos Mirosław Daniel 3 Maja 28 41-800 Zabrze
20 Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. Zamkowa 4 41-803 Zabrze
21 Auto Serwis J. Szymanowski Siemianowicka 9A 40-301 Katowice
22 Rodzinny Dom Dziecka nr 3 Doroszewskiego 4 41-703 Ruda Śląska
23 KOLMET T. Pokrywka Łowiecka 33 42-600 Tarnowskie Góry
24 BRACKA SP.ZO.O. Batorego 4 43-300 Bielsko Biała
25 Zespół Szkół Ogrodniczych im. St. Szuruca Akademii Umiejętności 1 43-300 Bielsko Biała
26 MIKA- Usługi Transportowe Beata Stasiak Leśna 4 43-176 Gostyń
27 SOKPOL SP.ZOO Kościuszki 8 42-300 Myszków
28 Wspólnota Mieszkaniowa Klasztorna 19ab 43-502 Czechowice-Dziedzice
29 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION W. Kuźnik Bolesława Chrobrego 9/15 40-881 Katowice
30 Przedsiębiorstwo Prywatne PASSAT D. Marcy Bażantów 2a 43-450 Ustroń
31 PPHU DOREX S.C. J. Dąbrowski, J. Oleściak Pośpiecha 16-18 41-800 Zabrze
32 PPHU ATOS B. Klimala Hutnicza 9 43-502 Czechowice – Dziedzice
33 PPHU EDMIR –POL J.M Hutnik Sp. J. Kluczborska 43 41-508 Chorzów
34 Prywatne Przedszkole im. Kubusia Puchatka Tulipanów 6 41-200 Sosnowiec
35 PEZ CONNECTOR S.C. W. Konieczko, M. Kokocik Bernardyńska 1 41-902 Bytom
36 Michał Dziadek DFD Systemy Sufitowe Kuncewiczowej 8/64 42-200 Częstochowa
37 MK Inwestycje Marcin Kwiatkowski Rybnicka 111a 47-400 Racibórz
38 Nagrobeks D. Grabowski Strażacka 15 44-230 Stanowice
39 Niepubliczne Przedszkole Jasia i Małgosi mgr. A. Stawowiak Przepilińskiego 5 43- 400 Cieszyn
40 P.P.H.U. BEST-Marek Mariusz Kwiecień Kilińskiego 3/9 44-100 Gliwice
41 BUDINŻ Przedsiębiorstwo Budowlane Tront Rafał
Niedobczycka 2 44-290 Jejkowice
42 MAR-BUD Marcin Lach Szymanowskiego 5/13 43-600 Jaworzno
43 Jaworznickie Towarzystwo Tenisowe Dąbrowska 22 a 43-605 Jaworzno
44 GLASSLUX Kulisz Robert Szybowcowa 15 42- 506 Będzin
45 IMPEX TRADE SP. ZO.O. Bytkowska 1b 40-995 Katowice
46 INTIACTIVEI
Okólna 3 m15 42-200 Częstochowa
47 Autodolar Jacek Dobrowolski Bielska 612 43-384 Jaworze
48 Azaliowy Ogród mgr Joanna Słomian Natolin 12 a 42-165 Lipie
49 CFK ROFIT Monika Stryszawska Skalna 3 42- 244 Jaskrów
50 Rada Rodziców-Przedszkole nr 4 Dąbrowskiego 12 44-120 Pyskowice
51 VIV INFLATABLES SP. Z O.O Główna 5F 42-270 Garnek
52 CARREX – SERVICE PRZEDSIĘBIORSTWO – USŁ. HANDLOEW P. PANKOWSKI Baszki 54 21-003 Cieszyn
53 F.W. EWMAR M. Wypisiński Lotników 54 44-100 Gliwice
54 FHU Leśna Kraina Koza M. Nadrzeczna 36 42-270 Kłomnice
55 Dorota i Tadeusz Bajda S.C Św. Jana 30 42-200 Częstochowa
56 Firma Budowlana REMBUD Rus J. Zarzecze 37d 42-436 Pilica
57 Antena Górnośląska Studio Programów i Filmów Telewizyjnych Żurawinowa 2 40-738 Katowice
58 Firma Super Kolekcja Z. Kin Magazynowa 8/1 41-700 Ruda Śląska
59 Usługi Transportowe A. Noszczyk Norwida 12 42-500 Będzin
60 Sofpol A. Ciesielski Starościńska 32 41-300 Dąbrowa Górnicza
61 Firma Shop – Car G. Szopa J. Szopa Sp. C. Żorska 14b 44-203 Rybnik
62 F.U.P.H. Dom Biesiadny "BUMERANG" B. Tarka-Kandziora Reymonta 1 44-180 Toszek
63 PPHU Wibo G. Szafirski Strzelców Bytomskich 69 40-307 Katowice
64 Wspólnota Mieszkaniowa w Czechowicach-Dziedzicach Górnicza 25 43-502 Czechowice-Dziedzice
65 Centrum Klinkieru K. Sklorz Dębowa 49 40-107 Katowice
66 Consonni Bartelak S.C Strażacka 38 42-125 Kamyk
67 F.H. Hołdyk R. Kopernika 75/30 44-117 Gliwice
68 Wspólnota Mieszkaniowa "Stadnina" w Katowicach Panewnicka 262, 266, 266a 40-773 Katowice
69 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane "C&D" S.C Puszkina 41 42-530 Dąbrowa Górnicza
70 Izotermy Tim sp. J. M. Bannert, T. Majorek Krzyżowa 2c 41-909 Bytom
71 Klub Kubusia Puchatka V Przedszkole Wypalanki 44/46 42-202 Częstochowa
72 Wspólnota Mieszkaniowa przy ul Katowickiej 20 Kilińskiego 5a 43-200 Pszczyna
73 Z.P.H. Złomotx Rajczyk sp. j. Słoneczna 17a 42-360 Poraj
74 PGL LP Nadleśnictwo Kłobuck Zakrzewska 85 42-100 Kłobuck
75 "Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LARIX" Klonowa 11 42-700 Lubliniec
76 P.P.U.H "ARKOM" Sp. z o.o. Koczyce Małe Jagiellońska 25a 43-410 Zebrzydowice
77 Ursa Sp. z o.o. Armii Krajowej 12 42-520 Dąbrowa Górnicza
78 Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Koksownicza 16 42-523 Dąbrowa Górnicza
79 ABIS Project Grzegorz Bryzik Jasnogórska 43 42-200 Częstochowa
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 KOMPLEXBUD Wapiennikowa 10A 25-112 Kielce
2 Manager PHU K. Pytlarz Zgórska 20b 25-827 Kielce
3 Smażalnia Ryb "FLIPER" Ścięgny 84 C 58-535 Miłków
4 DS. PROJEKT S.C. Darowski K. Sobieraj A. Mickiewicza 50 28-200 Staszów
5 Z.B.E. EKOROB Roboty Ziemno – Drogowe Lewandowski R. Miernów 63 28-425 Złota
6 Dom i Biblioteka Sichowska im Krzysztofa i Zofii Radziwiłłów Sp. z o.o. Sichów Duży 88 28-236 Rytwiany
7 DECOR GRANIT A.Dłubak&A Żelichowska S.C Wschodnia 2 29- 100 Włoszczowa
8 Usługi Transportowe Usługi Ogólnobudowlane Pan-Bud A. Stafa Glinik 15 h 66-446 Deszno
9 Urząd Gminy w Sobkowie Plac Wolności 12 28-305 Sobków
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Marco Polo Sp. z o.o. Al. Kasztanowa 6 11-730 Mikołajki
2 Zakład Robót Budowlanych Jan Lawrywieniec Górna 5 11-400 Kętrzyn
3 SALUS EXPO A. Konieczna-Lojek Stramkowskiej 4/27 10-689 Olsztyn
4 Urząd Gminy w Kiwitach Kwity 28 11-106 Kiwity
5 Urząd Gminy w Reszlu Rynek 24 11-440 Reszel
6 Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Żłobkowym KUBUŚ Ogrodowa 1 11-100 Lidzbark Warmiński
7 Olserwis S.C Spręcowo 50a 11-001 Dywity
8 Sklep Rolno-Ogrodniczo-Przemysłowy S. Kreft Zamkowa 11 13-200 Działdowo
WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim Stary Rynek 1 62-065 Grodzisk Wielkopolski
2 Hotel Apartament M 2 Szczepankowo 89 A 61-310 Poznań
3 Budsystem Grzegorz Sobczak Jackowskiego 60-509 Poznań
4 KLIMA-TEC Paweł Stuermer Os. Piastowskie 107/20 61-165 Poznań
5 PLANET LOGISTIC Ł. Wojciechowski Zielona 15 60-185 Poznań
6 PEBOS POLSKA Sp. zoo Sp. K Gruidzieniec 26/1 60-601 Poznań
7 Bartpol Przemysław Bartkowiak Meliorantów 21 60-447 Poznań
8 Betmor-Poligrafia S.C Chlebowa 16 61-003 Poznań
9 Solar Plus PHU Jacek Przegoń Krotoszyńska 156 63-400 Ostrów Wielkopolski
10 PHU ERGOTECH J. Sternal Raszkowska 35 63-400 Ostrów Wielkopolski
11 PHU Best-Pol Sebastian Bzowy Poprzeczna 4 62-200 Gniezno
12 Agro-Estetyk Piotr Kowalczyk Żwirki I Wigury 16/2 62-200 Gniezno
13 EURO System J. Chmielewska Wieniawskiego 3/20 62-510 Konin
14 P.H.U Multidecor J. Antczak Os. Złote Łąki 5/15 62-811 Kościelna Wieś
15 Zakład Remontowo – Budowlany M. Jakuboszczak Kwiatowa 21 64-225 Kopanica
16 Zakład Usług Komunalnych "CALORING" Wiosny Ludów 12a 63-600 Kępno
17 ZPH Darek Mieczysław Rzepka Cz. Miłosza 1 62-090 Rokietnica
18 REDKA A. Świrydowicz Nasturcjowa 12b/3 62-080 Tarnowo Podgórne
19 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ptak M. Pogodna 5 63-100 Śrem
20 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ATL T. Leja Brzozowa 6 62-070 Palędzie
21 P.P.U.H. ALPANEX P. Woltman Armii Krajowej 15/11 64-600 Oborniki
22 NORMA PROJEKT
Chabrowa 14 62-040 Puszczykowo
23 MARK –JOHN J. Przybylski Pierzchno 5 62-035 Kórnik
24 Gmina Grodzisk Wielkopolski Stary Rynek 1 62-065 Grodzisk Wielkopolski
25 Gminna Biblioteka Publiczna w Przykonie Szkolna 7 62-731 Przykona
26 FISHING HAUSE Anna Zalewska Bobucin 18 62-006 Kobylnica
27 Agencja Doradczo-Usługowa Łukasiewicza 15a 63-700 Krotoszyn
28 Kolor MIX SP. Z.O.O Koźmińska 13 63-708 Rozdrażew
29 SUN + A. Turowska Gruszczyn ul. Katarzyńska 63b 62-006 Kobylnica
30 "TRANS-TRANK" Kolowca F. 3 Maja 21/12 62-800 Kalisz
31 Kręg-clinic Prywatna Klinika Rech.-Ortop. Strzeszyńska 192 60-479 Poznań
32 Studio Urody "Labelle" Osada M. Śniadeckich 98a 64-920 Piła
33 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny Im. Św. Rodziny Podgórna 14 63-300 Pleszew
34 Fermy Drobiu Woźniak Sp. zo.o. Żylice 35a 63-900 Rawicz
35 FH Zatoka A. Ławniczak Sarkowo ul. Starkowska 7 64-234 Przemęt
36 Administracja – Wynajem – Handel K. Szrama Spokojna 7 54-600 Oborniki Wielkopolskie
37 RJ Inwestycja R. Jujeczka Al. K. Marcinkowskiego 25 61-745 Poznań
38 Con-Projeck R. Grzęda Ługańska 16 61-803 Poznań
39 Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Zielona Firma Nakwasińska 16 62-840 Koźminek
40 "KAR-BUD" Firma Budowlana Kuszczyński K. Wiatraki 10 62-730 Dobra
41 EXACT Kałużna K. Sobieskiego 10 62-030 Luboń
42 Urząd Gminy Ogrodowa 4 62-700 Turek
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO- POMORSKIE
Lp.Kontrahent
ulica
miejscowość
1 P.H Moto –Trip Paweł Wrześniak Chopina 59 75-200 Koszalin
2 P.P.U.H. Zbigniew Ciuruś Monte Cassino 15B/5 75-414 Koszalin
3 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wnuck-Lipiński Jana Pawła II 75-452 Koszalin
4 Biuro Usług Technicznych "ELTEL" Energetyków 3 75-222 Koszalin
5 M-EXPO Kornel Mróz Bogusława 44/6 70-440 Szczecin
6 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JAMP Janusz Lipiński Kadłubka 6/13 71-524 Szczecin
7 SANBIT B. Trochonowicz Derdowskiego 30/8 71-087 Szczecin
8 TP Spółka Cywilna P. Szulc Modra 94/3 71-220 Szczecin
9 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II Świętoborzyców 40 71-665 Szczecin
10 TOM-FISCH T. Szymański Reymonta 3/26 71-276 Szczecin
11 F.U.H. ESPADON J. Markiewicz Narzędziowa 55 70-807 Szczecin
12 Dom Pomocy Społecznej Smużyny 2 z Filią w Nowogardzie Piłsudskiego 9 72-200 Nowogard
13 Mad – Bud M.K. Symoczko Łęczno 69 78-200 Białogard
14 Firma Delfin Z. Jusiak Alei Południowej 2 78-131 Dźwiżyno
15 Zakład Kamieniarski "Głaz" T. Drzewiecka Niepodległości 47 73-150 Łobez
16 Muszelka M. Haratyk Kasztanowa 4/7 55-040 Kobierzyce