Altana 1

Altana sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, malowana jednokrotnie impregnatem firmy Nelf, kryta gontem bitumicznym. Na wyposażeniu: podłoga, stół i ławki. Wysokość słupów 2 m, wysokość całej altanki 2,70 m. Na zdjęciu stół sześciokątny wykonany na życzenie Klienta.
Altana bez donic bocznych

Rozmiar: ∅ 320 cm

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjęcia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farba akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka".

Uwaga przy wyborze montażu

Altanki o rozmiarach 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m i 6 m zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m i 50 szt. dla 6 m)

Istnieje możliwość wykonania altany o tym wzorze w rozmiarze:

średnica opis cena montaż gont donica meble    
3,20 m altana ze stołem i 5 ławkami, podłoga,
słupy nośne 9cm x 9cm
5100zł +650zł wecenie +100zł wecenie    
4 m altana ze stołem i 5 ławkami, podłoga,
słupy nośne 13x13 cm
7600zł +800zł wecenie +100zł wecenie    
5 m altana ze stołem i 5 ławkami, podłoga,
słupy nośne 13x13 cm
9300zł +900zł wecenie +100zł wecenie    

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana sosnowa 1 Altana sosnowa 1 Altana sosnowa 1 Altana sosnowa 1 Altana sosnowa 1 Altana sosnowa 1

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
meble
malowanie
podłoga
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 600,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanki o rozmiarach 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m i 6 m zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m i 50 szt. dla 6 m)
Wyślij zamówienie