zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 12

Altanka nr 12 średnica 6 m na ok. 25-30 osób.

Słupy nośne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego, bezsęcznego drewna klejonego, odpornego na pęknięcia i wypaczenia. Altana bardzo solidna i stabilna. Grubosć słupów 17x17 cm, wysokość słupów nośnych 2,2 m. Wysokość do kalenicy ok 2,7m. Przekroje krokwi na dachu 9x7 oraz 9x3,5, krokwie w płotku 9x9 cm, krzyże w płotku 4,5x14 cm. Ramiona 4,5x12.
W cenie pomalowanie (w wybranym przez Klienta kolorze z Nelf), pokrycie gontem bordo, brąz, czarny, zieleń lub grafit, bez stołu i krzeseł. Na życzenie Klienta można za dodatkową opłatą dorobić podłogę, stół i ławy.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

średnica cena montaż gont meble
6 m 20200zł +1500zł w cenie +1300zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 12 drewniana sosnowa sześciokątna.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to kostka brukowa, granitowa, wylewka betonowa itp. Altana nie wymaga kotwienia.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
malowanie
donica
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia20 700,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to kostka brukowa, granitowa, wylewka betonowa itp. Altana nie wymaga kotwienia.
Wyślij zamówienie