zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 14

Altanka o średnicy podłogi 5 m.

Słupy nośne w rozmiarze 13x13 cm wykonane ze specjalnego drewna klejonego, wysokość 2,2 m. Wysokość do kalenicy ok 2,7 m. Altana bardzo solidna i stabilna. Przekroje krokwi na dachu 9x7 oraz 9x3,5. Ramiona 4,5x12. Altanę ustawiamy na przygotowanym przez Klienta podłożu lub na betonowych bloczkach.

W standardowym wyposażeniu znajduje się

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjęcia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farbą akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka".

Uwaga

Altanki o rozmiarze  4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m i 6 m zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m i 50 szt. dla 6 m)

średnica cena montaż gont donica meble podłoga
4 m 7700zł +800zł w cenie +100zł +950zł w cenie
5 m 9300zł +900zł w cenie +100zł +1000zł w cenie
6 m 21200zł +1500zł w cenie +100zł +1100zł w cenie

Transport płatny ryczałtowo.

Uwaga

Dach altany przystosowany do pokrycia dachówką lub blachą.

Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 14 drewniana sosnowa sześciokątna.

Wersja kwadratowa altany

Altana nr 14 możliwa jest w kwadracie w rozmiarze 4x4 m co obrazują poniższe zdjęcia:

Altana nr 14 drewniana sosnowa kwadratowa Altana nr 14 drewniana sosnowa kwadratowa Altana nr 14 drewniana sosnowa kwadratowa Altana nr 14 drewniana sosnowa kwadratowa

Zakup bloczków w przypadku tej altany należy po stronie Klienta, w ilości 41 bloczków.

Altana z metalowymi słupami

Do altany istnieje możliwość zamontowania metalowych słupów co obrazują poniższe zdjęcia:

Altana nr 14 drewniana sosnowa, metlowe słupy. Altana nr 14 drewniana sosnowa, metlowe słupy. Altana nr 14 drewniana sosnowa, metlowe słupy.

Koszt słupów metalowych w tym przypadku wynosi 900 zł (150 zł/słup).

Instrukcja montażu

Kliknij tutaj aby przejść do filmu instruktażowego montażu altany dostępnego w serwisie YouTube

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
meble
podłoga
malowanie
słupy
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia9 800,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Dach altany przystosowany do pokrycia dachówką lub blachą.
Wyślij zamówienie