zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 15

Altanka nr 15 - oszklona, wykonana z drewna suszonego,sosnowego, średnica podłogi 4 m, na ok 20 - 25 osób, wysokość ścianek 2 m, wysokość do kalenicy 2,70 m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada 5 okien oszklonych oraz oszklone drzwi. Dwa okna otwierane umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.

W standardowym wyposażeniu znajduje się:

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjecia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farba akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka". 

średnica cena montaż gont meble podłoga
4 m 11000zł +800zł wecenie +900zł wecenie

Transport płatny ryczałtowo.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być kostka, wylewka lub trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku trawnika zamawiający zapewnia 41 bloczków betonowych.

Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona. Altana 15 drewniana sosnowa sześciokątna, oszklona.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia11 500,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
Wyślij zamówienie