zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 19

Altanka nr 19 wykonana z drewna suszonego, sosnowego, średnica 3,20m na 12-15 osób , słupy nośne 9x9 cm, wys. 2 m, wysokość do kalenicy 2,70 m. Na wyposażeniu stół i 5 ławek przytwierdzonych do boków, pomalowana (w wybranym przez Klienta kolorze z Nelf), pokryta gontem bordo, zieleń, brąz, czarny lub grafit. Podłoga w standardzie. Bez donic bocznych tych przykręcanych na boku altany.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga przy wyborze montażu

Altanki o rozmiarach 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m i 6 m zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m i 50 szt. dla 6 m).

średnica opis cena montaż gont donica meble
3,20 m ze stołem i 5 ławkami, podłoga 5200zł +650zł w cenie +100zł w cenie
4 m ze stołem i 5 ławkami, podłoga 7500zł +800zł w cenie +100zł w cenie
5 m ze stołem i 5 ławkami, podłoga 9500zł +900zł w cenie +100zł w cenie

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna. Altana 19 drewniana sosnowa sześciokątna.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
meble
malowanie
podłoga
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 700,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
Wyślij zamówienie