zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 2

Altana sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, malowana jednokrotnie impregnatem firmy Nelf, kryta gontem bitumicznym. Na wyposażeniu: podłoga, stół i ławki. Wysokość słupów 2 m, wysokość całej altanki 2,70 m.
Altana bez donic bocznych.

Rozmiar: ∅ 320 cm

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga przy wyborze montażu

Altanki o rozmiarze 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku altanki w rozmiarze 5 m zakup bloczków w ilości 49 szt. należy po stronie Klienta. 

Istnieje możliwość wykonania altany o tym wzorze w rozmiarze:

średnica opis cena montaż kratka półokrągła kratka na całe pole gont donica meble
3,20 m altana ze stołem i 5ławkami, podłoga,
słupy nośne 9x9 cm
5100zł +650zł +150zł +200zł w cenie +100zł w cenie
4 m altana ze stołem i 5ławkami, podłoga,
słupy nośne 13x13 cm
7600zł +800zł   +200zł +250zł w cenie +100zł w cenie
5 m altana ze stołem i 5ławkami, podłoga,
słupy nośne 13x13 cm
9300zł +900zł +200zł +250zł w cenie +100zł w cenie

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym.

Uwaga

Boki altanki możemy wypełnić dodatkową kratką, co obrazują poniższe zdjęcia. Koszt takiej kratki wynosi 200 zł za sztukę.

Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, wypełniona dodatkową kratką. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, wypełniona dodatkową kratką.

Uwaga

Altanę dostępną bez podłogi obrazują poniższe zdjęcia.

Cena altany bez podłogi o średnicy 3,20 - 4800 zł.

Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, bez podłogi. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, bez podłogi. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, bez podłogi.

Uwaga

Altanę o średnicy 5 m obrazują poniższe zdjęcia. W altanie zastosowano innowacyjne rozwiązanie - stół z podwójnym, ruchomym blatem. Górny blat obraca się, co jest bardzo wygodne dla ludzi starszych i dzieci lub podczas biesiady w licznym gronie. Dolny blat stołu może być sześciokątny lub okrągły.

Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat. Altana 2 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Ruchomy blat.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
meble
malowanie
kratka półokrągła
kratka na całe pole
podłoga
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 600,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanki / domki o rozmiarze 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
  • W altanie o średnicy 5 m zastosowano innowacyjne rozwiązanie - stół z podwójnym, ruchomym blatem. Górny blat obraca się, co jest bardzo wygodne dla ludzi starszych i dzieci lub podczas biesiady w licznym gronie. Dolny blat stołu może być sześciokątny lub okrągły. Altankę o rozmiarze 5 m zakup bloczków o wymiarach 38x24x12 mm w ilości 49 szt. należy po stronie Klienta.
Wyślij zamówienie