zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 21

Altanka prostokątna szklana wykonana z drewna suszonego, sosnowego w rozmiarze 3x4,8 m.

Altana posiada podłogę, jest jednokrotnie pomalowana (w wybranym przez Klienta kolorze z palety barw). Dach kryty blachą. Altana w standardzie zawiera orynnowanie. Drzwi przesuwne z trzech stron.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Zakup bloczków należy po stronie Klienta.

Wymiary bloczków:  38x24x12cm - 39 szt. (dodatkowo 18 szt. w przypadku wersji altany z przybudówką).

UWAGA PRZY WYBORZE MONTAŻU Ze względu na złożoność techniczną zainstalowania altany zalecamy montaż z wykorzystaniem naszych ekip montażowych. Mają wówczas Państwo pewność, iż wszystko zostanie zmontowane zgodnie z wymaganiami, bez popełnienia jakichkolwiek błędów.

rozmiar cena montaż rynny podłoga
3x4,8 m 16500zł +2000zł w cenie w cenie

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 sosnowa prostokątna, szklana.

Altana może zostać wyposażona dodatkowo w pomieszczenie gospodarcze w formie przybudówki o wymiarach 1,5x4,8 m, umieszczone z tyłu altany. Poniżej zamieszczone są zdjęcia takiego rozwiązania.

Altana 21 z przybudówką sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 z przybudówką sosnowa prostokątna, szklana. Altana 21 z przybudówką sosnowa prostokątna, szklana.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
rynny
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia19 000,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
Wyślij zamówienie