zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 23 z pomieszczeniem gospodarczym

Altanka nr 23 z pomieszczeniem gospodarczym - oszklona, wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 4mx4m, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze w rozmiarze 4x2, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada tylną ścianę pełną jedną boczną z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi, w pomieszczniu gospodarczym drzwi na klucz. Altana posiada 2 okna otwierane umożliwiające przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią one osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.

W standardzie proponujemy

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż gont meble
4x6 m z ozdobami 19650zł +1200zł w cenie +900zł
4x6 m prosta 18450zł +1200zł w cenie +900zł

Transport płatny ryczałtowo. 

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być kostka, wylewka lub trawnik prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku trawnika altanka stawiana jest na bloczkach betonowych, zakup bloczków leży po stronie Klienta, zamawiający zapewnia 59 bloczków.

Galeria zdjęć - altana z ozdobami

Altana 23 szklana z pomieszczeniem gospodarczym

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
meble
montaż
gont
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia20 150,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być kostka, wylewka lub trawnik prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku trawnika altanka stawiana jest na bloczkach betonowych, zakup bloczków leży po stronie Klienta, zamawiający zapewnia 59 bloczków.
Wyślij zamówienie