Altana 23

Altanka nr 23 - oszklona, wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 4mx4m, wysokość ścianek 2m, wysokość do kalenicy 2,70m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 4 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.

W standardzie proponujemy

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż gont meble
3x3 m z ozdobami 7500zł +900zł w cenie +800zł
4x4 m z ozdobami 12600zł +1100zł w cenie +900zł
4x6 m z ozdobami 18900zł +1200zł w cenie +900zł
3x3 m prosta 6900zł +900zł w cenie +800zł
4x4 m prosta 11800zł +1100zł w cenie +900zł
4x6 m prosta 17700zł +1200zł w cenie +900zł

Transport płatny ryczałtowo. 

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być kostka, wylewka lub trawnik prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku trawnika zamawiający zapewnia 41 bloczków betonowych.

Galeria zdjęć - altana z ozdobami

Przy altanie można zrobić modyfikację co prezentują poniższe zdjęcia.

Galeria zdjęć - altana prosta

Wersję prostą altany, bez zdobień przy okiennicach i drzwiach, prezentują poniższe zdjęcia.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
meble
montaż
gont
malowanie i kolory do wyboru
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia13 100,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanka nr 23 - oszklona, wykonana z drewna suszonego, sosnowego, w rozmiarze podłogi 4x4 m, wysokość ścianek 2 m, wysokość do kalenicy 2,70 m. Altana bardzo solidna i stabilna. Altanka posiada tylną ścianę pełną dwie boczne z oknami oszklonymi oraz oszklone dwuskrzydłowe drzwi. 4 okna otwierane, umożliwiają przewiewność w altanie, jednocześnie stanowią osłonę przed wiatrem i deszczem. Altana z podłogą bez mebli, które można domówić.
Wyślij zamówienie