zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 24

Altana sosnowa, kwadratowa o wymiarach 3x3 metry, jednokrotnie impregnowana, pokryta gontem bitumicznym w kolorze bordowym, brązowym, zielonym, grafitowym lub czarnym. Altana w zestawie nie posiada pokazanego panelu na ścianie tylnej, jest on za dopłatą. 

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga przy wyborze montażu

Altankę o rozmiarze 3x3 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Altanki o rozmiarze 3x4,5 m i 4x4 m zakup bloczków należy po stronie Klienta.

Wymiary bloczków:

Ilość bloczków:

rozmiar cena z podłogą montaż panel na całą ściankę gont meble
3x3 m 4400zł +650zł +300zł/szt. w cenie +700zł
4x4 m 6300zł +750zł +400zł/szt. w cenie +700zł
3x4,5 m 6200zł +800zł opcja niedostępna w cenie +700zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna Altana 24 sosnowa czterokątna

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
malowanie
panel na całą ściankę
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia4 900,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altana sosnowa, kwadratowa o wymiarach 3x3 metry, jednokrotnie impregnowana, pokryta gontem bitumicznym w kolorze bordowym, brązowym, zielonym, grafitowym lub czarnym.
Wyślij zamówienie