zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 26 kolumnowa

Altana sosnowa, prostokątna o wymiarach 3,5x4,5 metry, impregnowana jednokrotnie farbą firmy Nelf, dach pokryty blachą. Na wyposażeniu orynnowanie.
Altankę wykonujemy w jednym rozmiarze.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż
3,5x4,5 m 6350zł +850zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa Altana 26 drewniana sosnowa kolumnowa

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia6 850,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altana sosnowa, prostokątna o wymiarach 3,5x4,5 metry, impregnowana jednokrotnie, dach pokryty blachą. Na wyposażeniu orynnowanie.
Wyślij zamówienie