zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 3

Altana sosnowa, kwadratowa o wymiarach 3x3 m, jednokrotnie impregnowana firmy Nelf, pokryta gontem bitumicznym w kolorze bordowym, brązowym, zielonym, grafitowym lub czarnym.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjęcia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farbą akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka".

W przypadku wybrania opcji zabudowania boków altany kratkami na całe pole wykonujemy je bez zaokrąglonych łuków (co można zobaczyć na niektórych zdjęciach), kratki są wykonywane na całe pole.

Uwaga przy wyborze montażu

Altanke o rozmiarze 3x3m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W przypadku altanki w rozmiarze 3x4,5m i 4x4m zakup bloczków należy po stronie Klienta. 

Wymiary bloczków:

Ilość bloczków:

Galeria zdjęć

Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym. Altana 3 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, kryta gontem bitumicznym.

rozmiar cena z podłogą kratka na całe pole montaż gont meble
3x3 m 4550zł +300zł +700zł w cenie +600zł
4x4 m 6600zł +400zł +800zł w cenie +600zł
3x4,5 m 6500zł opcja niedostępna +900zł w cenie +600zł

Transport płatny ryczałtowo.

Wygląd altan w rozmiarze 4x4 oraz 3x4,5m z dachem czterospadowym obrazują poniższe zdjęcia.

Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3

Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3 Altana sosnowa 3

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
podłoga
malowanie
kratka na całe pole
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 050,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altankę o rozmiarze 3x3 ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Altanki o rozmiarze 3x4, 5 i 4x4 m zakup bloczków należy po stronie Klienta. Wymiary bloczków: 38x24x12 mm Ilość bloczków: rozmiar 3x4,5 - 24 szt. rozmiar 4x4 m - 41 szt.
Wyślij zamówienie