zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 30

Altanka wykonana z drewna suszonego, sosnowego w rozmiarze 3x3m.

Altana posiada podłogę, jest jednokrotnie pomalowana (w wybranym przez Klienta kolorze z palety barw). Dach kryty jest blachą. Grubości desek przed obróbką termiczną i mechaniczną (suszenie i czterostronne struganie) 25 mm. Słupy nośne metalowe 13x13 cm. Wysokość słupów nośnych 2,2 m.

Altana w standardzie zawiera orynnowanie.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.

rozmiar cena montaż rynny podłoga
3x3 m 7800zł +800zł w cenie w cenie

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie Altana 30 drewniana sosnowa orynnowanie

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
rynny
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia8 300,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.
Wyślij zamówienie