zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 4

Altana o średnicy 4 metrów, kryta gontem bitumicznym, na wyposażeniu drewniany stół o średnicy 2 m, 5 ławek przymocowanych na stałe, 5 kratek półokrągłych, podłoga i pomalowanie jednokrotnie impregnatem firmy Nelf.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga przy wyborze montażu

Altanki o rozmiarach 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m  zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m).

średnica cena montaż donica kratka na całe pole gont meble
3,20 m 5500zł +700zł +100zł +50zł wecenie wecenie
4 m 7850zł +800zł +100zł +50zł wecenie wecenie
5 m 9500zł +900zł +100zł +50zł wecenie wecenie

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych. Altana 4 sześciokątna wykonana z drewna sosnowego, 5 kratek półokrągłych.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
donica
gont
meble
malowanie
kratka na całe pole
podłoga
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia6 000,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanki o rozmiarach 3,20 m i 4 m ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. W altanach o średnicy 5 m zakup bloczków należy do Klienta (w ilości 35 szt. dla 5 m).
Wyślij zamówienie