zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 5

Altanka kwadratowa wykonana z drewna suszonego, sosnowego w rozmiarze 3x3m, szerokie słupy nośne w rozmiarze 13x13 cm wykonane ze specjalnego drewna klejonego. Dodatkowo ryflowane słupy, szeroka deska okapowa oraz półokrągłe podpory wspierające dach, nadają altanie wygląd bardzo klasyczny i elegancki. Wysokość słupów nośnych 2,30 m, wysokość słupa do półokrągłych ozdób 1,85 m, wysokość półokrągłych ozdób 45 cm. Altana posiada podłogę, jest jednokrotnie pomalowana (w wybranym przez Klienta kolorze z palety barw Nelf), pokryta jest gontem bitumicznym w kolorze bordo, zieleń, czarny, brąz lub grafit. Altanę można wykonać w rozmiarze 4x4 oraz 5x5 m.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjęcia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farba akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka".

W przypadku wybrania opcji zabudowania boków altany kratkami na całe pole wykonujemy je bez zaokrąglonych łuków (co można zobaczyć na niektórych zdjęciach), kratki są wykonywane na całe pole.

Uwaga przy wyborze montażu 

Altanke o rozmiarze 3x3 ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Altanki o rozmiarze 3x4,5 m, 4x4 m i 5x5 m zakup bloczków należy po stronie Klienta.

Wymiary bloczków:

Ilość bloczków:

rozmiar cena montaż kratka na całe pole gont meble
3x3 m 6600zł +700zł +300zł w cenie +600zł
3x4,5 m 7400zł +800zł opcja niedostępna w cenie +600zł
4x4 m 8200zł +850zł +400zł w cenie +600zł
5x5 m 9900zł +900zł opcja niedostępna w cenie +600zł

Tranport płatny ryczałtowo

Galeria zdjęć

Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy.

Za dodatkową opłatą można zabudować boki altany co obrazują poniższe zdjęcia:

Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy, zabudowane boki. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy, zabudowane boki. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy, zabudowane boki. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy, zabudowane boki. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy, zabudowane boki. Altana 5 czterokątna klasyczna i elegancka, ryflowane słupy.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
malowanie
meble
kratka na całe pole
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia7 100,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altankę o rozmiarze 3x3 ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności. Altanki o rozmiarze 3x4,5 i 4x4 m zakup bloczków należy po stronie Klienta. Wymiary bloczków: 38x24x12 mm Ilość bloczków: rozmiar 3x4,5 - 24 szt. rozmiar 4x4m - 41 szt.
Wyślij zamówienie