zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Altana 6

Altanka kwadratowa wykonana z drewna suszonego, sosnowego w rozmiarze 3x3 m, szerokie słupy nośne w rozmiarze 13x13 cm wykonane ze specjalnego drewna klejonego. Dodatkowo ryflowane słupy, szeroka deska okapowa oraz półokrągłe podpory wspierające dach, nadają altanie wygląd bardzo klasyczny i elegancki. Wysokość słupów nośnych 2,30 m, wysokość słupa do półokrągłych ozdób 1,85 m, wysokość półokrągłych ozdób 45 cm. Altana nie posiada podłogi, jest jednokrotnie pomalowana (w wybranym przez Klienta kolorze z palety barw Nelf), pokryta jest gontem bitumicznym w kolorze bordo, zieleń, czarny, brąz lub grafit.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Zdjęcia altan w białym kolorze przedstawiają efekt przemalowania farbą akrylową. Dostarczona altana jest w kolorze jak w zakładce "kolorystyka".

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.

rozmiar cena montaż gont meble podłoga
3x3 m 4800zł +700zł wecenie +700zł +400zł
4x4 m 6600zł +800zł wecenie +900zł +500zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna wykonana z drewna sosnowego, ryflowane słupy.

Uwaga

Altanka może mieć podłogę i płotki co obrazują poniższe zdjęcia.

Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy. Altana 6 czterokątna, podłoga i płotki, ryflowane słupy.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
meble
podłoga
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 300,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
Wyślij zamówienie