zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Wiata nr 4 z pomieszczeniem gospodarczym i drewutnią

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym to idealne rozwiązanie jako zadaszenie dla pojazdów. Wiata skutecznie chroni przed czynnikami atmosferycznymi (mocne promienie słoneczne, deszcz) oraz dzięki rozbudowie o pomieszczenie gospodarcze jest o wiele bardziej praktyczna. Przedstawiamy konstrukcję, która oprócz pomieszczenia gospodarczego ma dobudowaną również drewutnię na opałowe drzewo. Konstrukcja składa się z wiaty na samochód (rozmiar: 3x4,5m), zamykanego pomieszczenia na narzędzia (rozmiar: 1,5x3m) oraz przewiewnego składziku na drewno (rozmiar: 1,5x3m). To idealne rozwiązanie dla osób posiadających samochód, natomiast pomieszczenie gospodarcze idealnie pełni rolę schowka na narzędzia, rowery i wiele innych przedmiotów używanych w obrębie domostwa.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się:

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiazuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż gont papa rynny

3x4,5 m

+ 1,5x3m pom. gosp.

+ 1,5x3m drewutnia

9500zł +1000zł +1200zł +400zł +1150zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Wiata 4 pom. gosp. i drewutnia Wiata 4 pom. gosp. i drewutnia Wiata 4 pom. gosp. i drewutnia

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący zobowiązany jest do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
drzwi
rynny
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 000,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiazuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.
Wyślij zamówienie