zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek letniskowy Czaruś

Domek letniskowy "CZARUŚ" o podstawie podłogi 3X6 m. Dach czterospadowy. Powierzchnia zamknięta 3x1,5 m, zaś taras 3x4,5 m. Deski ścian łączone metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie od wewnątrz domku.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta; można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient, budynek nie wymaga kotwienia.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się

rozmiar cena montaż gont papa drzwi na klucz szyba do okna rynny drewutnia 1,5x2 m
3x6 m 10450zł +900zł +1050zł +350zł +350zł +50zł +1150zł +1500zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

domek letniskowy Czaruś domek letniskowy Czaruś domek letniskowy Czaruś domek letniskowy Czaruś domek letniskowy Czaruś domek letniskowy Czaruś

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
drzwi
okno
drewutnia 1,5x2 m
papa
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 950,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek letniskowy
Wyślij zamówienie