zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Mostki

Mostki wykonane są z niełączonych podwalin, pomalowane, transportowane w całości. Standardowa szerokość między balustradami od 120 do 150 cm. Wysokość poręczy około 90 cm. Mostki drewniane stanowią bardzo dobre uzupełnienie architektury naszego ogrodu oraz często niezbędny jej element. Posłuży on przy aranżacji oczka wodnego, kładki nad strumieniem, czy też wyposażenia placu zabaw. Bez wątpienia nie mogą obyć się one bez dopasowanego do pożądanej formy mostku ogrodowego.

Mostki ogrodowe to atrakcyjne i przyciągające wzrok elementy małej ogrodowej architektury. Bez wątpienia są niezbędne wszędzie tam, gdzie pojawia się staw bądź oczko wodne. Stanowi doskonały sposób na rozgraniczenie lub łączenie różnych stref dużej, otwartej przestrzeni. Drewniany mostek świetnie wpasuje się w każdy ogrodowy styl, stanie się w ten sposób często i chętnie odwiedzanym miejscem nieopodal domu. Konstrukcja wyposażona jest w dwie poręcze, co dodaje symetrii, harmonii i uroku. Tak wykonany element tworzy oczywiście romantyczny nastrój wokół naszej ogrodowej zieleni.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od dostawy. 

Cennik

długość mostku cena
2m 2700 zł
3m 3100 zł
4m 4000 zł
5m 5300 zł
6m 7000 zł

Galeria zdjęć

Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany Mostek ogrodowy drewniany

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący zobowiązany jest do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu.
Pracownicy mostek ściągają z samochodu.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia3 200,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Mostki wykonane są z niełączonych podwalin, pomalowane, transportowane w całości. Standardowa szerokość 120 do 150 cm. Wysokość poręczy ok 90 cm.
Wyślij zamówienie