Drewutnia Kasia

Drewutnia KASIA o wymiarach podstawy 3x6m, dach dwuspadowy. Ściany części o rozmiarze 3x3m odeskowane są metodą na pióro i wpust. Część zabudowana służy do przechowywania narzędzi, część ażurowa także 3x3m służąca jako skład na drewno. Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie od wewnątrz domku.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta. Można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient. Budynek nie wymaga kotwienia.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się

rozmiar cena montaż gont papa rynny podłoga donica drzwi na klucz szyba do okna
3x6 m 9700zł +950zł +950zł +350zł +1150zł +400zł +100zł +350zł +50zł
3x7,5 m 12100zł +1050zł +1050zł +400zł +1150zł +400zł +100zł +350zł +50zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Drewutnia Kasia Drewutnia Kasia Drewutnia Kasia

Uwaga

Istnieje możliwość zmiany układu ścianek w obrębie modułu 1,5 m. Czyli można zwiększyć część narzędziową i zmniejszyć część ażurową lub odwrotnie.
Przykład stanowią poniższe zdjęcia:

Drewutnia Kasia Drewutnia Kasia Drewutnia Kasia

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-meil na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący zobowiązany jest do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
rynny
podłoga
donica
drzwi
okno
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 200,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta. Można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient. Budynek nie wymaga kotwienia.
Wyślij zamówienie