zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek narzędziowy z dachem czterospadowym

Domek narzędziowy 3x3 m, dach czterospadowy. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

Uwaga

Domki w rozmiarze 3x3 ustawiamy na betonowych bloczkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis w przypadku zamówienia altanki z usługą montażu po naszej stronie; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.

Do domku o rozmiarze 3x4,5 m bloczki zakupuje Klient w ilości 24 szt.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Dodatkowe usługi

rozmiar cena montaż gont donica papa drzwi na klucz rynny szyba do okna
 3x3 m 5100zł +600zł +650zł +100zł +250zł +350zł +800zł +50zł
3x4,5 m 8000zł +800zł +800zł +100zł +250zł +350zł +950zł +50zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy Domek narzędziowy, dach czterospadowy

Poniżej zdjęcia wnętrza domku.

Wnętrze domków narzędziowych Wnętrze domków narzędziowych Wnętrze domków narzędziowych

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
drzwi
donica
rynny
okno
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia5 600,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanki / domki ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.
Wyślij zamówienie