zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek narzędziowy z dachem płaskim

Domek narzędziowy dach płaski. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust . Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

Uwaga

Altanki / domki ustawiamy na betonowych bloczkach i macie izolacyjnej które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się

 

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż donica papa drzwi na klucz rynny szyba do okna
3x2 m 4000zł +500zł +100zł +200zł +350zł w cenie +50zł
3x3 m 5100zł +600zł +100zł +250zł +350zł w cenie +50zł
3x4,5 m 8000zł +800zł +100zł +250zł +350zł w cenie +50zł

Do domku o rozmiarze 3x4,5 m bloczki zakupuje Klient w ilości 24 szt.

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Domek narzędziowy, dach płaski Domek narzędziowy, dach płaski Domek narzędziowy, dach płaski Domek narzędziowy, dach płaski Domek narzędziowy, dach płaski Domek narzędziowy z dobudówką dach płaski Domek narzędziowy z dobudówką dach płaski Domek narzędziowy drzwi dwuskrzydłowe dach płaski Domek narzędziowy drzwi dwuskrzydłowe dach płaski

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
donica
montaż
drzwi
rynny
okno
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia4 500,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Altanki, domki ustawiamy na betonowych kostkach i macie izolacyjnej, które przywozimy ze sobą gratis; jednakże przygotowanie podłoża należy do Klienta, może być to trawnik, ale teren prosty, bez pochyłości, uskoków i innych nierówności
Wyślij zamówienie