zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek z antresolą Sara

Drewniany domek z andresolą Sara wyposażony jest w taras i 3 pokoje na parterze oraz z 1 pokój-antresola na piętrze. Każdy z pokoi można wykorzystać na różne sposoby. Jeden duży salon oraz 2 mniejsze pokoiki na parterze można przeznaczyć na aneks kuchenny lub łazienkę. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest pokój dla dzieci na piętrze. Można tam swobodnie spać i bawić się z rodzeństwem. Przedstawione zdjęcia pomogą Państwu w dokonaniu trafnego wyboru. Cena domku nie zawiera wyposażenie typu meble, firanki, bibeloty itp. uwidocznione na zdjęciach.

Taras w domku może być zamontowany zarówno z lewej jak i prawej strony domku, zgodnie z życzeniem Klienta.

Dane techniczne

Wymiary paczki: 600x115x120
Waga: 3000kg

cena domku: 40600 zł Promocja!

papa: 1030 zł

cena gontu: 3200 zł

cena okiennic: 3650 zł

rynny: 1950 zł

donice: 140 zł / szt.

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

Galeria zdjęć

Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara Domek letniskowy z bali z antresolą - Sara

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce dostawy.
Rozładunek odbywa się środkami i na koszt kupującego. Mogą to być: wózek widłowy, ładowarka, dźwig lub co najmniej 2 osoby, które ręcznie rozbiorą paczkę i rozładują pojedynczo elementy domku.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
gont
papa
okiennice
rynny
donice
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia40 600,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża leży po stronie Klienta, musi być wyrównane, bez pochyłości, zakrzaczeń, itp.; może być wylewka lub rozstawione bloczki 40 szt.. Wymiar paczki: 600x115x120. Waga: 3000kg
Wyślij zamówienie