zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Drewutnia z wiatą na samochód

Drewutnia 6x3m połączona z wiatą na samochód (rozmiar: 3x3m), zamykanym pomieszczeniem na narzędzia (rozmiar: 1,5x3m) oraz przewiewnym składzikiem na drewno  (rozmiar: 1,5x3m). Pokryta dachem dwuspadowym, na którym znajduje się gont bitumiczny, wszystko pomalowane głęboko penetrującym i koloryzującym impregnatem do drewna firmy Nelf.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

rozmiar cena montaż gont podłoga drzwi na klucz rynny
6x3 m 9700zł +950zł w cenie +300zł +350zł/szt. +1100zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

drewutnia z wiatą na samochód drewutnia z wiatą na samochód drewutnia z wiatą na samochód drewutnia z wiatą na samochód drewutnia z wiatą na samochód

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący zobowiązany jest do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
podłoga
drzwi
rynny
okno
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia10 200,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.
Wyślij zamówienie