zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Drewutnio-garaż OL-2

Drewutnio-garaż "OL-2" wykonany z drewna sosnowego, o podstawie 4 gł. x 6 szer. Pomieszczenie garażowe całkowicie odeskowane w rozmiarze 4x3 m , natomiast boczne drewutnie w rozmiarze 4 gł. x 1,5 szer. Dach czterospadowy.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta. Można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient.  Teren pod budynek musi być wyrównany, bez pochyłości, uskoków, kamieni i innych nierówności. Budynek nie wymaga kotwienia.

Opis techniczny

W standardowym wyposażeniu znajduje się

rozmiar cena montaż gont papa rynny podłoga
4x6 m 13200zł +1050zł +800zł +300zł +1150zł +800zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Drewutnio-garaż OL-2 Drewutnio-garaż OL-2 Drewutnio-garaż OL-2 Drewutnio-garaż OL-2

Uwaga

Drzwi do garażu mogą być bez okien, co obrazują poniższe zdjęcia.

Drewutnio-garaż OL-2 Drewutnio-garaż OL-2 Drewutnio-garaż OL-2

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący zobowiązany jest do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
rynny
podłoga
okno
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia13 700,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Przygotowanie podłoża należy do Klienta. Można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient. Teren pod budynek musi być wyrównany, bez pochyłości, uskoków, kamieni i innych nierówności. Budynek nie wymaga kotwienia.
Wyślij zamówienie