zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek handlowy nr 2

Domek HANDLOWY NR 2, rozmiar 5x2 m, (szer x głęb) dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 50 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku , można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli Klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu, nie przeszkadzają w transporcie; lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na dół domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez Klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie drewnochronem w wybranym przez Klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.

Opis techniczny

rozmiar cena montaż gont papa podłoga półki drzwi na klucz rynny
5x2 m 5900zł +800zł +800zł +300zł +400zł +500zł +350zł +800zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2

Na życzenie Klienta możemy wykonać łamane okiennice, których wygląd prezentujemy poniżej.

Domek handlowy nr 2 Domek handlowy nr 2

Instrukcja montażu

Kliknij tutaj aby przejść do filmu instruktażowego montażu altany dostępnego w serwisie YouTube

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
podłoga
półki
rynny
malowanie
papa
drzwi
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia6 400,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku, można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Jeżeli Klient wybiera opcję z półkami to również są one do demontażu, nie przeszkadzają w transporcie; lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże okno otwierane na boki domku ułatwia ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Wygodne zamykanie od środka zabezpiecza towar przed kradzieżą. Dach pokryty deską boazeryjną i gontem w wybranym przez Klienta kolorze, pomalowany jednokrotnie w wybranym przez Klienta kolorze. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi za dodatkową opłatą.
Wyślij zamówienie