zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Weekend

Drewniany domek Weekend może pełnić funkcję domku rekreacyjnego na własnej działce jak i domku letniskowego na wynajem w ośrodku wczasowym. Rozkład pomieszczeń oraz najważniejszych elementów domku ułatwiają dowolną aranżację każdej przestrzeni, a wymiary części mieszkalnej pozwalają na budowę bez pozwolenia budowlanego. Wykonane z 44 mm bala doskonale dopasowane ściany sprawiają, że drewniany domek Weekend jest niezwykle stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Całkowita powierzchnia użytkowa domku wynosi 33,1 m2, gdzie na wnętrze przypada 23,8 m2 a na taras 8,3 m2. Wymiar powierzchni mieszkalnej wynosi 571x421 cm. Domek w całości został wykonany z wysokiej jakości świerku, a dokładne dopasowanie jego elementów zapewniła cyfrowa obróbka drewna.

Dane techniczne

Wymiary paczki: 600x120x120 i 470x120x100
Waga: 4300kg

cena domku: 24200 zł Promocja!

papa: 730 zł

cena gontu: 2400 zł

cena okiennic: 2700 zł

rynny: 1200 zł

donice: 140 zł / szt.

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

Galeria zdjęć

Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend - Schemat rozmieszczenia bloczków betonowych pod legary Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend Domek z bali - Weekend

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce dostawy.
Rozładunek odbywa się środkami i na koszt kupującego. Mogą to być: wózek widłowy, ładowarka, dźwig lub co najmniej 2 osoby, które ręcznie rozbiorą paczkę i rozładują pojedynczo elementy domku.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
okiennice
gont
rynny
donice
papa
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia24 200,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Podłoże wyrównane, może być wylewka lub rozstawione bloczki 60 szt.
  • Wymiar paczki: 600x115x120. Waga: 3000kg
Wyślij zamówienie