zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Jadwiga

Domek Jadwiga bardzo funkcjonalny i praktyczny. Na wyposażeniu 2 pokoje, z których jeden może być przeznaczony na salon, a drugi na aneks kuchenny bądź łazienkę czy dodatkową sypialnię. Wygodny taras w rozmiarze 2x5 m swobodnie pomieści rodzinę z dziećmi i dziadkami. Trzy okna doskonale doświetlają wnętrze. Domek można postawić jedynie na zgłoszenie, nie wymaga zezwolenia na budowę. Zamieszczone na zdjęciu schodki wymagane są tylko w przypadku montażu domku na wysokości. Bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Wykonuje je Klient, po dostarczonym przez nas rysunku. Domek najlepiej ustawić na betonowej wylewce, w wyjątkowych przypadkach, np. gdy grunt jest pochyły, może być ustawiony na bloczkach - wymurowanych (połączonych zaprawą murarską) i zagłębionych w gruncie na wysokość 15 cm.

Dane techniczne

Wymiary paczki: 700x115x84
Waga: 2350kg

cena domku: 21100 zł Promocja!

papa: 800 zł

cena gontu: 2600 zł

cena okiennic: 1700 zł

rynny: 1200 zł

donice: 140 zł / szt.

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

 

Galeria zdjęć

Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga Domek z bali - Jadwiga

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce dostawy.
Rozładunek odbywa się środkami i na koszt kupującego. Mogą to być: wózek widłowy, ładowarka, dźwig lub co najmniej 2 osoby, które ręcznie rozbiorą paczkę i rozładują pojedynczo elementy domku.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
gont
papa
okiennice
rynny
donice
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia21 100,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Podłoże musi być wyrównane, wypoziomowane, najlepiej wylewka lub wymurowane i wypoziomowane, rozstawione bloczki 69 szt.
  • Wymiar paczki: 700x115x84. Waga: ok 2350 kg
Wyślij zamówienie