zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek handlowy nr 4

Domek HANDLOWY  nr 4, 2,40x2 m (szer x głęb) dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 60 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku, można go złożyć i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Bardzo łatwy w transporcie i magazynowaniu. Lada składana do środka, nie przeszkadza w transporcie. Duże 2 okna otwierane na zewnątrz ułatwiają ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Dach pokryty w standardzie papą. Domek w sprzedaży bez podłogi, istnieje możliwość zamówienia podłogi oraz innych akcesoriów za dodatkową opłatą.

Opis techniczny

rozmiar cena montaż gont papa podłoga półki rynny drzwi na klucz
2,40x2m 3000zł +600zł +450zł +200zł +400zł +400zł +800zł +350zł

Transport płatny ryczałtowo. 

Galeria zdjęć

Domek handlowy nr 4 Domek handlowy nr 4 Domek handlowy nr 4 Domek handlowy nr 4 Domek handlowy nr 4 Domek handlowy nr 4

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
papa
podłoga
półki
rynny
drzwi
malowanie
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia3 500,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek HANDLOWY nr 4, 2,40x2 m, (szer x głęb) dach dwuspadowy, wysunięty z przodu na ok. 60 cm, tworząc nad ladą sprzedażową wygodny okap. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust.
Wyślij zamówienie