zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek handlowy nr 6

Domek HANDLOWY nr 6, sześciokątny o średnica 4m, dach wielospadowy. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust. Konstrukcja domku umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz.

UWAGA! W celu zachowania warunków gwarancji producent zobowiązuje odbiorcę do ponownego pomalowania dostarczonego produktu w okresie 1 miesiąca od montażu.

Uwaga

Domek jest całkowicie rozbieralny, wielokrotnego użytku, można go rozkręcić na części i swobodnie zainstalować w innym miejscu. Lada uchylna, składana do środka, nie przeszkadza w transporcie lub na stałe. Domek posiada duże okno otwierane na zewnątrz ułatwiające ekspozycję towaru i jego sprzedaż. Dach wykonany z desek. Domek wykonany bez podłogi, istnieje możliwość dorobienia jej za dodatkową opłatą.

Opis techniczny

rozmiar cena montaż gont papa podłoga drzwi na klucz
4 m 8800zł +900zł +500zł +250zł +500zł +350zł
5 m 10300zł +1000zł +700zł +300zł +600zł +350zł

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy. Domek handlowy nr 6 sześciokątny, dach wielospadowy.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
podłoga
drzwi
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia9 300,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek HANDLOWY NR 6, sześciokątny o średnica 4m, dach wielospadowy. Całość ścian odeskowana metodą na pióro i wpust.
Wyślij zamówienie