zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Domek z poddaszem Gabi

Drewniany domek z poddaszem Gabi wyposażony jest w taras i 3 pokoje na parterze z których jeden można przeznaczyć na łazienkę, drugi może być pokojem wypoczynkowym a trzeci jadalnią i aneksem kuchennym. Drewniane schody z poręczą, które prowadzą na korytarz łączący 2 pokoje znajdujące się na poddaszu. W każdym pokoju poddasza mieszczą się po 2 łóżka dla dorosłych lub dzieci, które nie wchodzą w zestaw standardowy domku.

Dane techniczne

cena w wersji podstawowej: 38800 zł Promocja!

papa: 880 zł

cena gontu: 2800 zł

cena okiennic: 3100 zł

rynny: 1650 zł

schody zabiegowe: w cenie domku

donice: 140 zł / szt.

Domek wykonujemy w wersji standardowej , bądź na specjalne życzenie Klienta.

Uwaga ważne!

NASZA FIRMA NIE ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM DOMKU, JEŚLI NIE MOŻESZ ZMONTOWAĆ GO SAM, MOŻESZ ZWRÓCIĆ SIĘ Z ZAPYTANIEM O MONTAŻ DO FIRMY:

GRZEGORZ WĄSIK tel. 887-597-124

e-mail: grzegorzwasik22@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi typu: podbudowa pod domek oraz instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

 

lub

ROMAN HAŁKA tel. 721-135-453

e-mail: roman.halka@gmail.com

Na życzenie klienta firma wykonuje kompleksowe usługi dekarskie: krycia blachą, blachodachówką.

 

Galeria zdjęć

Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi Domek z poddaszem Gabi

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce dostawy.
Rozładunek odbywa się środkami i na koszt kupującego. Mogą to być: wózek widłowy, ładowarka, dźwig lub co najmniej 2 osoby, które ręcznie rozbiorą paczkę i rozładują pojedynczo elementy domku.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
gont
okiennice
rynny
schody zabiegowe
donice
papa
Koszt transportu do uzgodnienia!
Wartość zamówienia38 800,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Domek wykonujemy w wersji standardowej, bądź na specjalne życzenie Klienta.
  • Za dodatkową opłatą (16 000 zł) możemy wstawić gotową łazienkę jachtową. Łazienka z pełnym wyposażeniem, posiada prysznic z kranem i wylewką, umywalkę z kranem, sedes, półkę na przybory toaletowe, lustro, zawieszki na ręczniki itp. Wykonana w całości ze specjalnych żywic, które zapobiegają przenikaniu wilgoci na zewnątrz ścianek. Nie wymaga układania płytek ściennych i podłogowych.
Wyślij zamówienie