zadzwoń do nas

+48 606 767 965

Kurnik

 

Wspaniały wielofunkcyjny kurnik/klatka z wybiegiem wykonany z drewna sosnowego oraz ocynkowanej woliery.

Kurnik dla kur, który oferuje zwierzętom pełen komfort i swobodę. Stabilna konstrukcja oraz wielofunkcyjność kurnika sprawia iż jesteśmy posiadaczami wspaniałego domu dla naszych zwierząt.

Dzięki dużemu wybiegowi zwierzęta mogą być obserwowane ze wszystkich stron i cały czas maja dostęp światła słonecznego i świeżego powietrza.

Całkowita długość WRAZ Z WYBIEGIEM 6X2 m.

Drewno zaimpregnowane jednokrotnie.

Informacyjnie: Metalowa ozdoba koguta nie jest częścią zestawu i nie posiadamy tego elementu w sprzedaży jako dodatek do kurnika.

Uwaga

Przygotowanie podłoża należy do Klienta; można wykonać wylewkę lub ułożyć kostkę brukową, w wyjątkowych sytuacjach można ustawić domek na betonowych bloczkach, które zakupuje Klient, budynek nie wymaga kotwienia.

Rozmiar bloczków: 38x24x12 cm

Ilość bloczków:

rozmiar cena montaż gont papa donica drzwi na klucz rynny
6x2 m 5800zł +700zł +700zł +300zł +100zł +350zł +1150zł

 

Transport płatny ryczałtowo.

Galeria zdjęć

Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur Kurnik dla kur

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY – tu składamy zamówienia, formularz nie służy do przesyłania zapytań. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz e-mail na adres: biuro@altany.info.pl:

Po złożeniu zamówienia przez poniższy formularz proszę czekać na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Prosimy o nie składanie zamówienia ponownie poprzez e-mail.


UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu na miejsce montażu:
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce jedynie na odległość do 20 metrów. Jeżeli odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych pracowników na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.
Wycięcie pod kabel 50 zł - opłata u montażysty.

Wariant domku / altany
Rodzaj usługiOpcje
montaż
gont
donica
drzwi
rynny
malowanie
papa
Koszt transportu (proszę wskazać województwo montażu)
Wartość zamówienia6 300,00 zł.
Zamówienie
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Adres zamawiającego
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji, lokal
Adres dowozu (podać gdy inny niż adres zamawiającego)
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica, numer posesji
Uwagi
Dodatkowe informacje
  • Dzięki dużemu wybiegowi zwierzęta mogą być obserwowane ze wszystkich stron i cały czas maja dostęp światła słonecznego i świeżego powietrza.
Wyślij zamówienie